no to by si potom asi prestal doma kurit a auto by si odparkoval ;)
no to by si potom asi prestal doma kurit a auto by si odparkoval ;)
sankcie kvoli Mosul uz nebudu? tam je vsetko its allright? tam uz niesu civilisti?
ale mam sajnu,,, moderny nemoderny automat vydrzi max 120 tisic km a potom rychlo predat, nech si zaplati hlupak co to kupi ;)
Laktovu opierku ma uz aj LADA , len Skoda zaspala dobu?
Čo tam robí USA tisícky km od domova hliadkuju? Kto ich tam pozval? Zabludila ich vojenska loď? Vietnam2
Toyota yaris je zenska kabelka malé auto ako druhé do rodiny. Idiot si kupi automat... pretože už nikto to od teba normalny nekupi. Kúpiť automat po niekom je ako vyhodiť 2litre do vzduchu
stacilo by postavit most z Hamuliakova cez Dunaj ako je Cunovska hradza cico to je a nemusela by byt potom ziadna R7, nerozumiem preco to doteraz nikoho nenapadlo...
50% aut by islo stadial Hamuliakovo, Cunovo, Petrzalka a zvysnych 50% by isli smer Rovinka , Podunajske B....
lenze miestny byt si nikde neprenajmes, lebo nikdy niesu volne... a Figel ich skupuje za 1000e
Kde sú fotky mrtvych deti? Prečo osn teraz nebliaka? Prečo všetci mlčia?
Čo teraz kerry povie na vojnove zlociny v jemene its all right?
Mozno keby zhodili atomky ako USA, tak by bolo už po vojne
pri nadzvukovej rychlosti ten 1 km prekanala stihacka za kolko? 1 sec?
dalsi zbytocny usek... v polovicnom profile... rovnako ako usek Skalite...
a v com zaostavaju? v tom, ze maju lacne diely? alebo v tom, ze na vymenu ziarovky nemusis ist do servisu? no napis v com zaostavaju? co ruske auto nema a napis tvoje to ma? som strasne zvedavy co napises
obrovsky dlh a nie a nie krachnut a padnut na hubu... asi preto, ze penazi si natlacia kolko chcu
nech postavia most z Hamuliakova cez Cunovsku hradzu... odhlahci sa doprava co idu do BA... 50% by isli stadial do Petrzalky
coskoro Krym nebude treba spajat ziadnym mostom :D
Odporúčame