Teroristi sa schovavaju medzi civilistami , majú ich ako živé stity
Teroristi sa schovavaju medzi civilistami , majú ich ako živé stity
Doteraz nepriznali ziadne , asi až po vojne v tichosti oznamia statisice mrtvych
Ale vyhovuje, tam kde sa dvaja biju treti kohut vitazi
Ty už ani nevieš čo pises aká koalicia , doteraz boli umiernena opozícia a už sú koalicia? Či si len ozraty?
Dufajme , že OSN a EU aj teraz budú bliakat , že sú tam civilisti, či bliakaju co ako sa im hodi?
Jj super, v rakke sa pozabijaju navzajom a assad tam pride na hotove
Jj skvela uľahčia oslobelodenie Assadovi a rusom na koniec
Čo im nezaplatili žold, že sa začali hlusit medzi sebou?
Z lybie kradnu ropu a potom ju predavaju ako svoju...chvastaju sa cudzím perim
Aké demokraticke zhodit civilne obete na isis, pričom mosul nonstop bombardujú... zatial čo v allepe všetky civilné obete majú na svedomí rusi :D
nemci nam zavidia,,,, kadial budu jazdit ked nemaju cesty prvej diery? a maju len luxusne dialnice...
Po vojne v tichosti oznamia desaťtisíce mrtvych
Ja som skôr čakal motor 0.8tsi to by bolo delo s troma turbami.
Konečne budú zatvárať slunickarov za nenavist voči vlastnej vlasti , kulture či svojmu obyvatelstvu
co na to Kryska? ci ten sa len navaza do nasich nacionalistov?
dal by som ti aj dake videa, ale zase budes tvrdit, ze to je hoax... takymto slunickarom ako ty co masturbuju v analy s USA srackami nevidia pre slepotu pravdu
Odporúčame