to len kvicia mimovladky, mainstream, a tzv osobnosti , anal litici... ze na nich teraz dojde... budu musiet preobliect kabat
to len kvicia mimovladky, mainstream, a tzv osobnosti , anal litici... ze na nich teraz dojde... budu musiet preobliect kabat
cierny den to je akurat tak pre media mainstream, a agentury, a analytikov a tzv osobnosti ;)
btw a preco cierny vy rasisti
a teraz pojde sediet strapata pani... a nase media teraz budu prekrucat, ze vlastne nic nepisali o prieskumoch
gratulujem pan prezident, ze ste sa nenechali zastrasit tou setinou strapatou pani Hitlery. vsetci klamali media, prieskumi, osobnosti... a hla vrece zemiakov nalozilo babke
Si nejak out , nesledujes media hitlery nevyhrala
Ja nemozem, blokli ma na 24 hod, lebo sa nezhodoval môj nazor s redakciou
Cutora teraz musi prerabat blahoprajuce telegrami
U nás tiež kotlebovi davali prieskumy 1% asi nepomastil
Pozor ešte môžu zahadnym sposobom rozhodnut internetové hlasy v prospech hitlery , katar len tak nevyhodil bubaky
Kryska teraz nevie či gratulovat, alebo prehodit kabat
Všetky predvolebne prieskumy boli plateny podvod Hitlera a jej katarskymi bubakmi
Usofilom sa zrutil svet, teraz nevedia kam sa majú páchať do ktorej zadnice
Keby vedeli , že Kryska je uzernik, tak dnes máme statny smutok :D
Čo myslite na akú krajinu zautoci hitlery? Podľa mňa na irán
Chemické sa pouzivaju aj v syrii, tam to ale zvolíme na assada ;)
Odporúčame