co neni od reuters je podla teba hoax :D trapko obrezany
co neni od reuters je podla teba hoax :D trapko obrezany
http:// www. hlavnespravy. sk/masaker-v-mosule-letectvo-usa-vybombardovalo-di evcensku-skolu/850665
tu mas troll
vsade vo svete to je technicky rok 365 dni ma platit , len u nas ta okradnu 2x prvy krat ked zaplatis dialnicnu elektronicku znamku za 50e, pritom nemame dokoncene dialnice. a druhy krat ked ti ju nedaju na rok ale iba na pol roka
SOHR nema dake informacie o mrtvych detoch z Mosulu?
A ešte žiadna info ohľadom mrtvych civilistov :D kedy budu fotky deti? To sa zapadnej propagande nehodi?
je to pochopitelne, NATO utocny agresivny vojensky pakt vyhovuje Hitlery Killery Clinton, bez vojny NATO nema robotu, bez vojny NATO zanikne
Pretoze to navrhuju hlupaci, čo sa tam v zivote neboli pozret, vieš tazko sa nieco robi zonstolicky
Aka je šanca, keď pozabijam zopar ludi , že ma vyhlasia za psychicky choreho ak niesom moslim? :D
Aj za to zaplatia? Či len ho kradnu , ale inym smerom
po tomto USA isto na nich uvalia sankcie ... a ked nepomoze, humanitarne ich pridu navstivit
zvrateni fanatici... kde je normalne, brat si male deti za zenu, obcovat so zvieratami, ci kamenovat a rezat hlavy v mene allaha, nikdy nebudu integrovani do nasej spolocnosti.
budeme ich hnat svinskym krokom
kolko mame tych tunelov? 2? v chorvatsku, slovinsku je ich viac ako mame mostov
Fotky deti nebudu? V Mosule asi nemaju nemocnicu, svadby , či pohreby, keď zatiaľ žiadna humanitárna bomba nebola
A ešte si zabudol napísať , že mame tvrdší kameň. Také krasne dovody ako ospravedlnit zlodejinu. To už je chyba manazmentu firmy keď dvaja pracuju a stroje stoja. Nech zamestnaju teda 8x viac robosov
To su krasne plany... zatial co sa u nas len planuje, rozkrada ... tak v Polsku sa stavia...za par rokov. Dnes maju dialnicu zo zapadu na vychod od Jedrzychowice po Kocrzowa cca 668km , Swiecko - Warszawa cca 470km, zo stredu na Sever Piotrkow Tribunalski - Gdansk cca 370 km
a ja sa pytam ako je mozne, ze u nas su neschopni postavit 450km suvislej dialnici tak ako to je v Polsku
Mosul bude dobity bez jedineho vystrelu, ci zabiteho civilistu... pretoze vsetci odisli do Syrie
Odporúčame