Písalo sa o nich omnoho skôr než mali v prieskumoch nad 5 percent. Navyše ten priestor ktorý dostávajú je omnoho väčší než ostatné zvolitelné strany. No a aby toho nebolo málo, kým články o ostatných stranách obsahujú aj kritiku, k SaS nikdy nič negatívne novinári nenapíšu. Čo tak kritika ich odvodového bonusu od pána Staněka? Alebo škandály ich kandidátov? O tom sa mlčí. Aby náhodou pravica neprehrala. Neviem prečo sa ľudia dokážu radovať z víťazstva vo voľbách pri nízkej účasti. Veď je to facka demokracii. A o to presne pravici a im priaznivým médiám ide. Zdravý rozum nás už dávno opustil.

