Máš niečo proti privatizácii zdravia? Veď ten kto má peniaze sa môže liečiť v kúpeľoch i celý rok a o to predsa ide nie?
Máš niečo proti privatizácii zdravia? Veď ten kto má peniaze sa môže liečiť v kúpeľoch i celý rok a o to predsa ide nie?
Neskúsiš to u mňa? Potrebujem otroka, pardón "zamestanca". 250 Euro čistá mesačná mzda, 10 hodín denne, 6 dní v týždni.
Zase sa zhadzuješ? Sociálnu poistovňu rozvrátila dôchodková reforma, verejné financie kríza i nehospodárnosť. Ten Schengen si prestrelil(výsledky pripravenosti poznáme), EÚ sama o seba výhra nie je, sú krajiny v zóne voľného obchodu Európy i bez členstva v EÚ. Navyše podmienky neboli práve vyvážené. Čo sa týka Eura, tu si nespomenul, že sa tu tlačila inflácia dole, na rozdiel od pobaltských krajín, kde to pravičiarom vyskočilo nekontrolovane až do inflačnej špirály. Euru tam dali na istý čas zbohom a paradoxne až kríza ich z tohto začarovaného kruhu viviedla.
Zase sa zhadzuješ? Sociálnu poistovňu rozvrátila dôchodková reforma, verejné financie kríza i nehospodárnosť. Ten Schengen si prestrelil(výsledky pripravenosti poznáme), EÚ sama o seba výhra nie je, sú krajiny v zóne voľného obchodu Európy i bez členstva v EÚ. Navyše podmienky neboli práve vyvážené. Čo sa týka Eura, tu si nespomenul, že sa tu tlačila inflácia dole, na rozdiel od pobaltských krajín, kde to pravičiarom vyskočilo nekontrolovane až do inflačnej špirály. Euru tam dali na istý čas zbohom a paradoxne až kríza ich z tohto začarovaného kruhu viviedla.
Ľudia ktorý ich volia tento prvok nepovažujú za negatívny a neboja sa ho.
Vieš len kritizovať za pravopis, alebo máš v hlave aj niečo viac?
Najlepšia cesta je liberálny zákoník práce, zrušenie minimálnej mzdy, zníženie dôchodkov, zrušenie daní a odvodov a vytvorenie osobných zdravotných účtov. Potom treba vyhlásiť feudalizmus, kde bude aristokracia a "lúza". No a keď mi budú brať fabriku tak si spomeniem na našu pravicu a "poďakujem" jej, aj keď už oni budú dávno za veľkou mlákou.
A koľko by si tým ušetril? 0,2 percenta? Asi nie si dôchodca, tak chceš šetriť na nich. Asi nemáš deti, ktoré sa nemajú kde hrať a určite nie si policajt. Ja s tebou s časti súhlasím, no je to strašne málo a navyše to smrdí pokrytectvom.
Smer má pomerne slabú kampaň, spolieha sa až príliš na dôveru svojich voličov, ktorý ale znechutený médiami nemusia prísť voliť. Zatiaľ čo voliči pravice sú aktivizovaný, odhodlaný vymeniť Fica.
Čo predražená Sitina či Branisko? Tie ti nevadia?
Nestíham sa čudovať, že Lotyšsko má za sebou komunizmus. Ten nevybudovali nikde na svete, ani sa k nemu nepriblížili. Prevychovať ľudí, aby nekonali len vo svoj prospech zatiaľ nedokázal nik. Ale u Klausa ma neprekvapujú tieto nepresnosti. Len ma mrzí, že zachvíľu i naše deti tu bude niekto presviedčať o tom, že ich rodičia boli o vode a chlebe.
Populizmus -) snaha strany sa zapáčiť čo najviac ľuďom. Nie je to cieľ každej úspešnej demokratickej strany?
Veď aj deti vychovávané v rodinách kde ich zneužívajú môžu byť štastné. Otázka na pováženie však znie, či by tým deťom v deckých domovoch predsa len nebolo lepšie u homosexuálne rodiny(to sa aj blbo píše o to horšie to bude pre vás čítať) než v decáku.
Tak tak, najlepšie sú súkromné kliniky kde Ti za smiešnu sumu vyoperujú čokoľvek z čoho je profit. Keby však náhodou prišlo ku komplikáciám, tak Ťa bohužiaľ znova pošlú do tej fakultnej zlej nemocnine, pretože tá tvoja výborná klinika na to nemá vybavenie ani personál. No a si v tam kde si chcel byť. Zdravie nie je o zisku chytráčik. Liečiť chrípku či hemoroidy dokáže s dobrou efektivitou liečiť kde kdo, ale keď prídu komplikované stavy, tak potom sa k tomu už nikto nemá.
Odporúčame