Slovensko prekonalo odhady. Ekonomika vzrástla o 4,6 percenta
Re: Deficit rozpoctu je 2, 207 mld. €
Prepúštanie je v krátkodobom hľadisku náklad, tam by si krátkodobo neušetril. Všetko je to pekné, ale aj keby som tomu dal 1 percento HDP(čo sám uznávaš je prehnane vysoké číslo) , stále sme na 5tich
Ja by som sa nebál počas krízy stiahnuť i vianočný príspevok dôchodcom, ale až po tom, ako zoberieme prémie celej štátnej správe. Návrat by som podmienil nárastom hospodárstva. Niečo podobné ako je švédska penzijná reforma. Ako sa darí štátu, tak i dôchodcom(samozrejme je nutné zachovať zásluhovosť i solidaritu), Navyše by som to rozšíril na byrokraciu. Lekárov a pedagógov by som asi nechal stranou to je trošku iná kategória.