Opozícia s výnimkou SaS vraj dúfa, že bude vyvolená Smerom do vlády
Re: Kto nechce vládnuť nech nezavadzia
Pokiaľ sa mám rozhodnúť medzi diaľnicou o 1melón drahšou ako sú sny opozície, alebo ničím teoreticky o milión lacnejším, tak som sa už rozhodol. Dobre si pamätám čo mne(i ostatným vývozcom v mojom regióne) pán Dzuridna sľuboval keď som sa vrátil zo zahraničia a čo za 3 roky jeho vlády pre to i skutočne podnikol. No a Fico v tom nebol o nič lepším... ale aspoň mi otvorene nehovorí, že Kysuce sú na diaľnicu malé a investícia je príliš veľkou, pre tak malý počet obyvateľov. Keď som začínal podnikať, sľubovalo sa tu niečo iné. Ale o slušných podnikateľov dnes nik nestojí. Každý radšej dotuje dotáciami svojich blízkych, aj keď na dani zaplatia figu borovú. Preto je taký tlak na odbvody. Tie, ale mňa osobne moc netrápia. Mám iné náklady(energie, doprava)