celu ukrajinu vlastny hlupana
celu ukrajinu vlastny hlupana
sak napadni..
ale ked pojde kabel cez ciganovu osadu a elektrarne budu cigana bit a sikanovat a on na oplatku povie tak teda cez moju osadu nepojde elektrina tak sa chod stazovat ty elektrarnam .. a nie ciganovi ty rusky pat kan
slovensko malo uz davno sudne napadnut gaspron za to ze nam nedodava plyn a ropu .. tato komunisticka zradcovska vlada nas okrada kazdym dnom viac a viac
trump kazdy den nieco ine toci . je to taky dezolat ako nas ficina.. alebo putin.. klamu denno denne .. a dezole to papaju
takze ked treba setrit treba minat este viac hmm tak toto som nevedel.. ten kamenicky je genius treba ho spravit guvernerom narodnej banky.. len mi nieco na tom nesedi ako to ze sme na dnes eu ked je to taketo jednoduche?
samozrejme ale tym rusom to je vtlkane do hlavy dennodenne ze maju umierat pre cara.. a hlavne boja sa.. ako u nas za komunisrtov. bohuzial . skor som narazal na to ze trump si mysli ze je svetovy vodca ale nieje je to saso
pokrok hehehe . trump je hlupak .. a putinka si snim vytrel .....t
nie celom tak by osm to ale mas pravdu ze stredna vrstva nieje dobra.. pretoze to su ludia co maju dost penazi na to aby neboli zavisly od statu a mozu sami rozmyslat . a preto povacine ludia kao ficina nemaju sancu vladnut.. vsede na zapade mas strednu vrstvu tu co taha stat.. bohaci su vsade ale stredna vrstva je ta co toci peniaze
dnes maju trolovia vianocny vecierok?? kolko vas je tu .. ako pat kani
snad nemyslis mazureka.. blahu . kalinaka . ihrika benovu a ostatne hlupe smeracke prasata co su v eu parlamente
koklko toho casu treba???? este uz eu padla?? zapad je na kolenach ?? uz vxychod vladne???tupela ako si ty stale dokola. ale zit na vychodsd nepojdes .. ty grcka
tento chce hrat ligu majstrov :))))))))) boze do ke dyyyyyyyyyy . do ke dyyyyyyyy sa bude slovan strapnovat
ano? a kde niekde v pivnici?
trolko.. ty ani nevies kto je stalin ..
trolko tebe to je jedno tak co sa snazis
ale nie u nas u nas stale ucime ze rusko je dobre. a 1968 rok si niektori ani nevsimli taky ficina. komunisticky vrah
:))))) ake problemy... tak napriklas juzna a severna korea. tak v ktorej sa zuje lepsie?? povedz nam .. tak to dopadne aj na ukrajine ak by sa takto rozdelila vychodna bude chudobna a zapadna nas predbehne do 10 rokov
Odporúčame