:) nova vlada zakaze take telce ako si ty.. :))) pojdete naspet do ruska
:) nova vlada zakaze take telce ako si ty.. :))) pojdete naspet do ruska
ty si podla mna nieco ako ten tupec estok alebo gluck. inak to dava zmysel .. :)
tupost ma hranice . ale ty si ju prekrocil . :)) takze 15 rokov vlad ficiny nas nedostalo nikam ale 3 mesiace odora tam kde sme :)))) bud ti platia alebo si idiot
ak by sme sa riadili tvojou radou tak tato vlada cela uz davno sedi .. :))))) to by bola krasa konecne by lovnekso mohlo napredovat . aby si sa aj ty mal lepsie. a nemusel si kradnut
tato vlada dva roky nic nerobi zvysila dane . ceny potravin . phm . a kradnu kade chodia.. uz dva roky. .. neznizili slovensky dlh ani o cent.. len nas viac a viac zadlzuju .. :))) takto sa robi politika. hlupaci tlieskaju ale v obchode pri regaloch nadavaju ako je vsetko drahe eheheheh
takuto dezolatsku vladu slovensko este nikdy nemalo . klamarska vlada ktora porusuje zakon denno denne. kazdy den nejaky podvod nejaka zlodejina,. ale hlupaci sa na to skladaju a preco? lebo ho v no ficina stale slubuje ze sa zmeni na cokoladu . stale to bude len ho v no
:)))))) veru nebudem . ani pred tym ani potom .. ale ty by si mohol dohovorit tvojej celej rodine aby stym prestal
keby sa mame za ficinovych vlad lepsie a lepsie nic nepoviem ale ze jeho vlad sa ponarame hlbsie a hlbsie a jeho kumpani maju viac a viac. ale nador slovensky tomu tieska.. :)))) gratulujem tak tupy narod ako je nador slovensky nieje nikde
ficina ked zajtra donesie dokaz o tom ze cely svet je plochy aj tak ti nikto nebude verit. tolko co ty si uz naklmal ani judas nenaklamal
draxler sa priznal ze porusil zakon a ovplyvnoval volicov v prospech peleho . dostal 300e pokutu ))))) ficilia. vlada klamaraov a zapredancou . jeho volici maju co zrat. ale ze su stale najchudobnejsi v eu im nevadi sak nejake davky a 13 dochodok staci
nieje nahodov podozrenie ze pele ako prezident platil influencerov. a su na to aj vypovede?? nieje podozrive ze hlas dostal pozicku od segry prezidenta? sukajko vysetrujes??? ci ako?? tato zldodejsia vlada plna klamarov . len zastiera vlastne porusovanie zakona a podvodov..
no vidis to a uz si doma.. uzivaj si to
realne podozrenie doniesla uz aj SIS.. :)))))) a kde su vysledky.
darmo sem davas sra c ky aj tak to neotvaram
ficina je jeden velky klamar.. nic viac nic menej.. to nam tu vladne
cintula bol herec ako ficina.. :) taky atentat ako na trumpa aj tak uz su videa ako to bolo zincenovane
vsimli sme i hlavne ze sa jednalo o prevrat kde sis mala spickove informacie.. potom zatkli ukrajincov a vyhostili a hlavne ficina vie kto zabil jana a martinu .. nakoniec. vsetko nam uz dokazali . a toto je ficinova dalsia pravda.
toto je iny saso tento ficina.. :))) boze .. moj tolko klamstiev za posledne roky a nikto ho stym nekonfrontuje
tak nemudruj ked si ochotny len zhadzovat niekoho pracu . ked sam si neni schopny ju robit lebo si ubozial co by plakal kazdy den
ovela jednoduksie je vyhostit ruske prasata
Odporúčame