:)) ale noo . ficina sa toho nedozije,.,. to je jasne a asi ani ty..
:)) ale noo . ficina sa toho nedozije,.,. to je jasne a asi ani ty..
hlupacik ale to robi tvoj ficina nie ja .. zvolili ste ho aby bolo vsetko lacnejsie.. a potom placete ze bude draksie.. krical ako rusi vadaju vsetko lacno a potom kupia americke palivo tak neviem vysvetli mi to .. kto toho idiot volil
to nemyslia vazne. jaaj dezolati budu plakat :)))))))))))))))
z rozpoctom ktory mu dava slovan . :)))))) v nasej lige by nemal prehrat ani jeden zapas.. . v lige majstrov ukazal nic.. slovan je dedinsky futbal ktory ma vzdy najvacsi rozpocet a nedokaze poriadne hrat ani domacu sutaz z muzstvami ako je komarno . sered alebo podbrezova. hehehe :))))
do kedy .. povedzte do keeeedy bude tento neschopny trener trenovat. uz roky len place stale dokola uplakany dedo . ale ked slovan vie co s peniazmi nech si plati takychto neschopnych trenerov
este stale bude niekto nadavat ze eu nam tu diktuje limity a podobne grcky.. otazka nelimituje nas tu podnikatelske prostredie ktore tu zaviedl mafian steleny ficina?
on dobre vie co robi co chcu pocuvat jeho volici .. hlupe ovce sa lahko ovladaju preto mu to tak ide dobre.. nemusis nic spravit a aj tak ho miluju
toto uz nieje cirkus slovan ale cirkus slovakia
hlupacik . tvoja uroven je ako ficina.. utoky na rodinu.. klasika.. nevyrovnany hlupak .. snad si aspon plateny lebo tak hlupy byt nemozes
ano mladey musi volit lebo hlupaci ako ty volia stale idiota ktory totalne rozkradol krajinu .. ficina za nase dane robi meetingy.. na mdz alebo najnovise aj cyril a metod.. to je rovnaka korupcia.. ak ti toto vadi .. a o 13 dochodkych nehovvorim . to je totalna volebna korupcia.. a to ze pepe podvadzal pri volabych vieme tiez 10 000e pokuta . a teraz dar od segry.. kalinak nepriznana vila.. to ti vobec nevadi
ty si dement to vieme.. to nieje dokaz .. a ficina ako zvdy klame ako pes rusky
napiste mi kedy aspon raz priniesol dokaz. ked vyrobil taketo klamstva a potvrdili sa. kedy tento clovek podlozil svoje lzi dokazom .. ludia preboha uz sa spamatajte ze tento blazon ma nahaku slovensko alebo ludi jemu ide o moc a rozkradanie.. ved to uz vidi aj slepy
tebe 15 rokov nestacilo???? ty si tvrdy oriesok
najhorsie je ze on dobre vie pre koho siri tieto hluposti pre svojich volicov a ti mu to veria vsetko ..
put le r sa smeje trumpovi a ten hlupak si mysli ze je dolezity.. ked sa niekomu stale vyhrazas a potom stale ustupujes tak si za nic.. trump neurobi nic a rus bude stale vrazdit..
do volieb bude este 24 zarucenych sprav ako nam niekto chce ublizit.. a ako tu chce niekto robit prevrat. a ako niekto chce nicit tuto krajinu . dnas nam nebude dlho trvat zistit ze ficina vlastne hovori o sebe
ficina tusim s pravidelnostou kazdy mesiac da nejaku zarucenu spravu kde nam chce niekto skodit :)))))
ak si spatne pozries vladnutia ficiny tak to je jedine co vzdy robil .. urazal nadaval kradol .. za cele roky nic dobreho pre krajinu nepriniesol
ty cakas uz 15 rokov ako ti zlepsi zivot ficina to sa este nacakas..
presne tak nik
Odporúčame