sak chod robit mestskeho policajta .. ukazes to vsetkym
sak chod robit mestskeho policajta .. ukazes to vsetkym
ako mozu kradnut ked este ani nevladli hehe . sme 20 rokov v unii a ficina vladne15 tak na vine bude kto asi???? hlupacik
nechali ste sa oklamat ficinom a dovoliste obzalovanemu gasparovi aby napisal novy tresny zakon a takto to dopadlo . ten akoze policajt sa vam postaral o to ze zlodej ma navrh .. tak vam treba hlupaci
aky nezmyslel??? napis co je nezmysel
noo to je vysledok dezolatov a dochodcov . ked sa menil tresna zakon vsetci tlieskali .:))))) a ono to je krades stale ale len ako priestupok. a uz nieje 3x a dost takze mozu kradnut stale dokola.. ale nenadavajte policii toto je vysledok ficina a gaspara.. tam treba smerovat dotaz.. a pripadne na vstkych co to schvalili . ale kedy konecne pochopite ze nejde o tychot zlodejickov ale o tych zlodejov hore co si vybavili beztrestnost..
co ti branilo ist k policii ci k armade? alebo k hasicom alebo do vazenskej straze.. ti ludia nosia denne zbran denne im hrozi nieco . bud od obcana alebo jeho nadriadeneho .. vid . Curilovci . robiili si svoju pracu a teraz ich sikanuju .. alebo ti co namerali toho idiota co potom zabil ten manzelsky par . na vine je stale policajt.. a ked na neho nenadavas ty tak potom niekto iny. pisu sa staznosti a inspekcia sa hned snazi policajta potrestat ci inak sikanovat.. skoste si to . .. nie robit len na seba . a nadavat spravte nieco pre spolocnost
sak je zandarsky zbor tak nech nastupia do praCE..
nie ked som sa pozrel na teba.. a hned je to jasne
je to zvlastne ze ludia stale veria komunistom . .. komunisti mali svoju sancu a nie hociaku .. a nic nedokazali . tak ako aj ficina mal sancu a nic nedokazall .. a preto stale padame na dno . pretoze ludia si stale mislia ze nieco dokazu . 50 rokov im bolo malo hehehhe
su dve moznosti .. pu tlerovi je to jedno . lebo ako ficina hovori ruska ekonomika je silnejsia ako nemecka. a druha moznost je.. ze Trump da dalsi termin . pretoze p tle r neprestane utocit
co pre teba ficina urobil za 15 rkov?? tolko by slovensko spravilo aj bez ficiny.. hlupaci ste . ale som rad ze na koniec aj tak dojdete na to ze ste cely zivot boli zodpovedni za to ze slovensko je na dne.. a zistite to ked pride nova vlada a bude musiet robit naozaj reform a budu boliet.. pretoze ficina to slovensko dostal uz terza na kolena
preco nerobia solarne elektrarne na panelakoch alebo na otvorenyh parkoviskach pred obchodnymi domami.
matovic vladol 3 roky ficina vladne 15 takze .. daj vladnut matovica 15 rokov a potom zhodnotime co ty na to
ficina je moralna spodina
ved ty tu vypisujes o tom ze rusko nieje dobivacna krajina,. hlupak .. ja pisem ak by nebola tak su prd v gatach .. keby keby
rusacik . vzdy budete pot kani . pretozer ine neviete len sa vyhrazat vojnou ... skuste nieco pre svet urobit.. :)))) ale to by ste museli vediet ako
ak by to tak bolo tak rusko je len moskovska cast. ostatne su dobite uzemia
najslabsi clanok v slovane je weiss a jeho rozmaznany syn
no uuuurcite taky stat ako rusko ma najmodernejsie lietadlove lode ale este ich nenasadil to len pride a vsetci budu kukat... naprikad taku lod ukazali v moskve na namesti isla hned za tymi novymi tankami .. .. neklamte do telky
:) ano? ale nehovor.. a o kom pises??? o orbanovy ktory patri s rodinou k najbohatsim v krajine??? :)))) tehn toho robi pre stat .. alebo myslis . ficinu ktory nam tu nici zivoty uz 15 rokov. a krajina je na dne eu
Odporúčame