kolko veci spravili smeracke opice v euparlamente pre tvoju krajinu ty chudera
kolko veci spravili smeracke opice v euparlamente pre tvoju krajinu ty chudera
ty si riadna chudera
verim ze dufas ale ficinova vlada je stale rovnaka... ja ficine neverim .. neveril som ani nikdy nebudem bohuzial dalsi dokaz je atomovka.
noo dokoncuje rozbehnute prokjekty. ok moze to tak vyzerat ale zvysila sa dialnicna na 90 e a hned nakupil auta za 8 mil a najal si poradensku firmu za 8 mil .. stavebna statna firma si plati sukromnu ktore mu radi ako opravovat :))))
uspesne modernizujeme??.))) co je ten autoor napichany.. mame fvsade jednokolajovky.. kym nebudu dvoj kolajove trate mozeme tak fukat do vetra.. :) slovensko je pekna diera kde sa len chodia ficiny dobre nabalit
presne tak ficina nas dostal na kolena. dakujeme mu . je to super.
naco su nam peniaze z tej hnusnej eu ? nechapem to
ficina robi vsetky rozhodnutia tak aby mohol co najviac uskodit dalsej vlade ktora pride po nom .. bohuzial bude to mrziet vsetkych . ale slovaci su hlupaci .. a budu kricat ze za to moze kazdy len nie ficina
ano to aby kazdy videl ze to bude spolu s nemocnicov krades storocia nemusis mat vyystudovane nic len zdravy sedliacky rozum .. od zaciat je jasne ze nikto nebude vediet ako financovanie prebieha.. toto je uz vladnutie na ch ap una
AKA JE NAVRATNOST 50 MILIARD?
nemusis byt akonom ani genius aby si videl ze v case setrenia tato sialena vlada mina daleko viac ako na co mame... a ty hlupak tlieskas
ty si hlupana na pohladanie..
ok cele to ma stat 50 miliard otazka ako je to rentabilne ked budeme stale nakupovat z eu trhu .. dalej . preco robime taketo investicie ked nemame peniaze . kamenicky povedal ze po matovicovi neostala ani kolruna a dokonca 24 miliard dlzoba. cely stat sa skladame na znizenie dlhu . ale tato vlada ho este navysuje.. hmm aj ty ked ides do obchodu nekupis zakladne potraviny ale kupis si bicykel?
priemerna cena v eu je 0,28kwh a u nas je 0.17 .kwh to mas pravdu ale zabudol si poznamenat ze u nas dotuje elektrinu stat. :))))) cize mame lacnejsiu na papiery ale v reale ju platime cez dane. ako vsetci :))) ale som rad ze veris tym ficinovim hlupostiam..
ty si typicky ficinovoli .. vies preco .. stavala jagurar nasa vlada?? stavala silicon valley nasa vlada ????? najlacnejsiu? ved ju nakupujeme z eu trhu .. ako najlacnejsi tak napis kolko stal kw kde ho nakuopujeme . a kolko stal inde. kde ho nakupuju
nemocnica za miliardu bez tendra . jadrova elektraren bez tendra.. uz na povedali o kolko sa znizi cena alektriny u nas ked budeme mat dalsiu elektraren? aky to bude prinos ked platime trhove ceny. elektriny? bude tak lacna ako rusky plyn a ropa . co mame najdraksjiu v okoli???? dakujeme volicom ficiny ze slovenskoé dostali na kolena
tato vlada nas uplne znici
myslis ficinu to mas pravdu .. je to grc co robil ked prehral volby.. hnal ludi na ludi cez covid krical dole ruska a porusoval zakony. opatrenia. a burcoval ludi proti sebe.. bohuzial co sa da robit .. snad je teraz spokojny
progresivny sme vsetci hlupak pretoze este dnes by si bol v pivnici .. ale verim ze nemas este pevnu linku doma a nechodis na bicykli pretoze vsetko ostatne co dnes pouzivat je progrresivizmus hlupacik .. pouzivas to slovo ale ani netusis jeho vyznam
ano? podla coho sudis??? .. ja osm ficinu nikdy nevolil a ani som nikdy neschvaloval zlodejiny ako hlupaci ako si ty
Odporúčame