paci sa mi dezolati ako radi urcuju kto a kde by ako mal co robit ale doma mame bordel a este ho schvaluju . heheheh
paci sa mi dezolati ako radi urcuju kto a kde by ako mal co robit ale doma mame bordel a este ho schvaluju . heheheh
narod hlupakov ktory sa nepohol z miesta za 20 rokov nikam . ficina dobre vie aki su slovaci hlupy narod
je to uz ako deja vu kopec podozreni na korupciu kopec minania penazi pre kamaratov a vzdy za vlady ficiny to asi nebude nahoda ze
meciarizmus sa vracia... policia nefunkcna vlada nefunkcna stat nefunkcny
pri takychto zakonoch treba davat pozor aby to nedopadlo ako u nas.. kde vlada moze ovplyvnovat vysetrovania pripadne 363 dokaze zastavovat trestne stihania este pred tym ako sa dostanu na sud.. ak ma sudca privela moci je to nebezpecne ak ma vlada privela moci je to nebezpacne a dopada to ako u nas.. ked vlada dokaze vysekaz z vazenie svojich kumpanov
zase acohentizmus ja zije na slovesnku . ty stale na ukrajine alebo v bruseli . na rozdiel mne vadi kradnutie . ale hlavne u nas kym ty to ospravedlnujes ze sak aj inde sa kradne. hlupak zo sumracnej
vidis to nie si schopny napisat argument.. :)) si ako ficina vyhybat sa pisat odveci
samozrejme. vsetko co sa bude zdat ze bolo vynalozene nespravne bude vysetrovane. eu nieje slovesnko bananova republika kde 30 naroda schvaluje kradnutie
ano 20 rokov unii 15 rokvo vladne ficina ale rozkradli krajinu ostani ehhee . ovecka napapaj sa.
a co ja o tom viem .. ked si bol doteraz . . o tom hovorim . si hlupak alebo sa len na neho hras? na to su sudy nie zilinka debilny
najlepsie su vase argumenty . ziadne :)))) hlupaci
nebodaj ukrajina je v ue a spreneveruje eurodotacia pre agropodniky?
ukrajinci nas predbehnutrychlo .. preto aj u nas je problem s korupciou .. pretoze vysetrovanie moze na pliticky pokyn zastavit nejaky 363 idiot
tato vlada pri konsolidacii nas najskor este viac zadlzi a potom zrusi dotaciu ktoru nikto skoro neviuzival .. ale 13 dochodky ktore nas este len poriadne zadlzia to nezrusia hehehe .. nova vlada sa zblazni
hlupacik .. musis byt ked veris fiicene
vyberat ano .. ale u nas nieje trener ktory by mal taky respekt a hlavne u nas bude zasahovat vlada alebo satan trenerovi do prace..
nastavaju tazke casy naseho hokeja. skor by som povedal dlhe roky bez uspechu
nie z toho vychadza ze smercka banda tam len sedi a smeje sa ti
Odporúčame