podla mna je toto vsetko klamstvo ... mali by sme tam poslat vsetkych nasich dezolatov aby to preverili a nech tak ostanu aspon 50 rokov
podla mna je toto vsetko klamstvo ... mali by sme tam poslat vsetkych nasich dezolatov aby to preverili a nech tak ostanu aspon 50 rokov
v europarlamente mame benovu uz 20 rokov napis co sprvila pre slovensko .. teraz tam je vykladna skrina idiotov . fasisti mazurek a uhrik .. a benova . kalinacik nulitna. a idiot blaha.. napis co robia pre slovesnko .. kedze stale nariekaju preco uz nevybavili aby sme mali rovnaku kvalitu potravin ci grogerie... :)))))) hlupak .. tam sa pozri
co je hroza? smer za 15 rokvo je co ti riadia krajinu .. vysledok ich vladnutia je tato hroza
v radio vraveli ze tych 5km stalo 80 milionov :))))) takto sa u nas stavia..
zatial mame overene a dokazane ze jediny kto slovensko znicil je smer a na to su dokazi ... kym na PS nemozes povedat nic
kto moze volit smer to nechapem .. napiste co smer spravil pre slovensko za 15 rokov
vavolaj ruskemu psovi a pojdu domov.. ale to by si musel najskor pochopit ako to funguje
no sak podakuj ruskemu psovi .. preto su tu . .. ale kedze podporujes ruskeho psa tak si zodpovedny za toto co sa teraz deje
aspon vidite kam sme sa dostali v daka tomu ze sme v eu a v nato .. taketo veci sa diali u nas pravidelne v 90tich rokoch takto isto sme sa chovali aj na slovesnku bitky na diskotejkach bola bezna vec... bitky na kupaliskach a ppodobne.. konecne vidite ze ten posun je uz inde .. lebo sme sa dokazali posunut aj ked len o trosku .
po dvoch rokoch . naozaj vidime ze matovic nebol taka zla volba. dnes je uplne jasne. ze ze ficina nevie vladnut.. za 15 rokov by uz ficinovciam mohlo doklepnut. ze vas cely cas len klame a okrada. ..
o weissovi som si myslel ze je dobry trener ale po tom ako sa chova a ako trenuje som zistil ze to je vlastne podpriemerny trener..
co pre teba ficina spravil za 15 rokov napis
preto nikdy nedate argumenty.. :))))
no povedz mi .. kedy .. naprikla 1 svetova vojna.. hned na to 2 svetova vojna.. kde sa tie vojny zacali? a ak sa hovori o 3 svetovej vojne kde sa zacala??? :)))))) meduzi vojnami . vojna v johoslavii .. vojna v cecensku vojna gruzinsku a vojna na ukrajine... :))))) ty slovan
ti co vedia odolat su len hlupaci .. stado ktore vie ficina ovladat a on to dobre vie. .. ficina je klasicky priklad.. pero za 900€ vana za 6000 na nioc. ale tupe ovce dohodci mu tieskaju .. :))))) a potom vyhadzuju svoje celozivotne uspory von oknom .. :))))) hlupy narod. sa lahko ovlada. najhorsie je ked si hlupy mysli ze je mudry lebo sak ficina povedal tak je to prauda
slovania nikdy spolu nedrzali .. kde si to zobral ze spoolu budu drzat
nie nezistili ste nic hlupaci ako vy su tak tupe ovce ze nebokazete ani zistit ze dficna za 15 rokov nespravil pre slovnekso nic
madarsky pes uz dalsie hranice prekrasluje.. slovenske uz ma prekreslene .. a hlupaci ako ficina mu podavaju ruku .. neboj sa madarsky pes . ukrajinci nie su slovaci .
ale ved to nemoze byt pravda sak ruslko a usa su kamarati
mylsis ako ked rus napadol ukrajinu?:)))))
Odporúčame