kolko vojen zapadna auropa po 2 svetovej vojne vyvolala v europe??? napis
kolko vojen zapadna auropa po 2 svetovej vojne vyvolala v europe??? napis
paci sa mi ako dezolati hricia ze zapad chce vojnu .. tak povedzte kto od 2 svetovej vojny najviac bojuje v europe :)))) ano ti slovania ktori sa tvara ze zapad ich chce znicit .. ano ten slovan ktory zije v juoslavii a v rusku .. tito slovania vrazdia slovanov kym zapad ma mier.. dakujem.. nechcem rusky mier.. rusky mier este mier nikdy nepriniesol
kreten si ty. a tebe podobne kreaturi
rusacik .. si hlupak .. ale mas pravdu ficina ta chce poslat bojovat do ruska.. ved uz aj prezident trenuje.. chod a prihlas sa.. uz aj atila a glucka a minister neobrany sa chystaju na vojnu ..
100 krat lepsie ako tato banda co tu je
u nas nemame plan ani keby znova pride pandemia.. kto by ho tu vyhodovil taraba? alebo danko?
ja obdivujem ludi ktori rozpravaju ale nemaju riesenia
napis nam co potom ked odideme z eu . a odidu od nas fabriky ktore su tu zo zapadju ake by boli tvoje dalsie kroky aby si zachranil zamestnanost . platy.. a zivotnu uroven som zvedavy ako si moc inteligentny.. pretoze ak odideme z eu stratime pristp na trh . ostane vela nezamestnanost . a nic nevyrabame a ked odidu automobilky tak ako nahradis vyrobu u nas. co by sme vyrabali kto by to rozbehol a kde by sme to predavali . napis
tento prd v gatiach .. dejiny si hoé budu pamatat ako meriecara.. ze pocas jeho vlad sa najviac kradlo
gluck je typicky macho ktory ked treba nieco realne spravit je hned pokakany.. ako polovica nasich dezolatov
uz to skusali .. :)) niekolko krat hlupacik .. ked dodrziavas zakon nic sa ti nestane to sa neda povedat o smerackyckych prasatach .. ako je Kovacik . alebo stihany Gasparko .. ti budu este len sediet
krasna cesta ruskeho migu .. dakujeme Nadovi ze daroval Ukrajine Migy a tie ruske stroje nicia ruskeho psa.. ak chce rus umierat tak nech umiera.. mohli byt doma a uzivat si mier ale rus chce vojnu tak nech draho plati
ja si nepamatam prakl . ale prasak
no napis nam co za dva roky spravila vlada dobreho pre tuto krajinu .. a co dobreho spravila tato vlada pre krajinu ked bola v opozicii ..
toto dosiahla tato vlada ludia uz nemaju respekt pred nicim ked viadia ako sa chovaju politici tak si ludia myslia ze mozu vsetci bohuzial .. slovensky narod vdaka ficine upada nie len ekonomicky ale aj moralne... vsetky ficinove videa su tym dokazom
hanba tejto vlade nici vsetko .. nic nebuduje len rozklada krajinu ..
co stym ma opozicia ze skovenska policia dala vyhlasenie ze nieco vysetruje a pritom sa len pozera a verim cechom . pretoze tato nasa uzastna vlada je povestna ze klame kade chodi
dezolatik .. snad aspon dobre platia lebo tak hlupy nemozes byt.. jedine ze si
:))))) nasa policia pod vedenim tychto komunistickych kolaborantov je absolutne bez respektu v zahranici . vedia ze vsetky informacie u nas uniknu. to je historicka pravda
uz ziadna krajina nam nechce poskytovat informacie slovaci vsetko zvdy pokazia zneuziju alebo vyzdradia.. ani sa cechom necudujem
Odporúčame