Xi XI XI :)) este aj zabavny :))))
Xi XI XI :)) este aj zabavny :))))
:) ty si hlupy . viac ako som si myslel ..
trumpeta je ticho po ruskom utoku na deti??? nasi dezolati . su ticho . to je ten mier. ?, dakujeme . ruske prasa.
dezolatko .. za mnou nemusi .. je to spickovy hrac.. ale oddanny vrahovi . to je skoda.
gratulujem mu .. len dufam ze nebude hned za putinom utekat...
myslis tych na protestoch . ked bol covid. ?.))) kde ficina vykrikoval ze codid neexistuje?? :)))) jaaj vidis ake je to hlupe jeden den tvrdit to a druhy to
ty si priznal nic. len sa tvaris. to by si hnal tuto vladu ked teba clovek cita mysli si ze si uplne mimo realitu . ale je dobre ze konecne si pochopil ze asi nieje nieco v poriadku ...
tebe tusim covid ublizil
pokial podnika tu tak je tu aj zdanovany.. boze precoooo
taraba prisiel od kotlebu.. :)
smutne v tvojom texte je ze to nerad priznavas :)))))
a este dodavam ak teda vlada spravila vsetko co moze preco teda zabija ich dobytok? sak ved nech sa farmari stym vysporiadaju sami ... mozno by 90% dobytka este mohlo dnes zit. taraba je hlupy fasista bez inteligentcie. a potom este len zistime ako kradol ..
samozrejme ze nevidi :))))) tato hlupa vlada nevidi vobec co robi .. tak vam treba dezolati ... co ste zvolili to papate
nato agresor?? na to si ako dosiel .. hmm?
je az smiesne co sa deje v tejto krajine.. jedina agenda tejto vlady je dosadzat si kamaratov na funkcie... :)))) stat upada.. ekonomika je uplna znicena. trestny poriadok nefunkcny... vsimate si ze posledne 2 roky ziadna sprava v tv o korupcii??? :))))) tento stat slape ako hodinky
americania su hlupy nepoucili sa zo slovenska ci madarska .. mohli mat pokoj .. :)))))
myslis tych kde sa chysta ficina po kolenach ziadat dotacie pre nase polnohospodarstvo a kde po kolenach pojde aj ta skrata blondava. ziadat dotacie na energie?? ciii .. ktory brusel myslis?
neviete co sa deje v usa. nejaky majdan???? maericania v tom maju asi prsty.. :)) kde vladne hlupak tam ide krajina dole vodou ..
danisko tvoje clanky sa nedaju citat ty smeracka dievka
rusacik chce mier :))))
Odporúčame