to je ten rusky mier.. :)))
to je ten rusky mier.. :)))
ked vlada kradne a klame ludia sa rychlo prisposobia. bolo to tak vzdy..
tak nemozes tvrdit ze je to pravda ked to nevies zdovodnit. potom si len taraj . a mozno sa trafis do pravdy ale to vam dezole nehrozi
odrazu sme clen unie.. odrazu je to ok . preco nam rusi nepomahaju .. ??? drancat peniaze od hnuesneho bruselu . take ponizovanie dezolati padli ste na uplne dno
papajte co ste zasiali . hlupaci ... cez covid ste hulakali ze za vsetko moze vlada a este mate na to hlupaka co to akoze vysetruje... a teraz ja slintacku nemoze vlada.. ale asi opozicia ste hlupa banda. tak vam treba a skody treba zosobnit tejto vlade
presne tak mas uplnu pravdu .. a nasa vlada ide zobrat peniaze od bruselu ako taky zelensky. hanba tetjo vlade. hnus.
on je zamerany na jedoduchu cast naroda. a problem je horsi ze to je proste vzdelanostov preze nase skolstvo je hanba... a to sluboval ten mantak . co vedie skolstvo neznu revoluciu . ale asi ju ma len v hlave
neviete co robi vlada????? pamatame si na covid ako tito farizeji nadavali burcovali ludi .. aby porusovali nariadenia.. .. a tato tupa neschopna vlada nedokaze jemnucky virus zvladnut... maju jedine riesenie vyzabijat vsetko co sa da... chvala bohu ze nevladli cez covid..
klasika odpoved vzdy odveci ako cela vlada hlupa vlada hlupy volic :)
do u know what is it??? gold card .. and who is the first buyer?? meee :)))))) ako moze byt tak hlupy .. on tu kartu nepotrebuje.. ale povie ze bude jej prvy kupec:))))
hej dezolati zacnite si vsimat trumpve prave ucho ano to ucho ktore akoze atentatnik zasiahol.. :)))))) asi im putin dal rovnaky navod ako klamat ludom aj ficine aj trumpovi .. :)))))trump map tolko rozumu ze aspon nafingoval krv
ale uz sa tesia na soc davky. lacny plyn .. a dotacie na elektrinu
tebe by mali dat cenovku ficinove ceny a sluby.. :)))) aby si pochopil ze si hlupak
takze si to zhrnieme. ficinovy kamarati .. Puter. ma nahaku slovaka plyn a ropa prudi ale za europske ceny... trumpeta ma na haku .. zaviedol cla na eu . tak kto je ficinov kamarat??? sak ostava mu uz len orbanistan . ano presne ten co stale rozprava ze slovensko neexistuje :))))) gratulujem
pre zmenu tebe ficina a pelegrina klamu od rana do vecera a si stym spokojny..
nas by malo hlavne zaujimat preco nasi statny cinitelia ako fiicna a kalinak utajuju svoje vili v zahranici .. a preco su neni potrestani
podla tohoto zakona by mala byt zrusena aj strana smer aj hlas klamu kade chodia...
ale len zo slovenskom rakuska armada robi opatrenia a pomaha aj tej slovenskej neschopnosti :))))
si hlupak a to hovori za vsetko
naco jej je brusel . sak slovaci vsetko vedia najlepsie ... mimochodom . vela firiem bude odchadzat koli transakcnej dani
Odporúčame