keby si vedel tak sme vedeli uz 7,3 ze v madarsku je virus.. a cesi otocili madarsky kamion co presiel cez slovensko .. :)) gratulujem ..
keby si vedel tak sme vedeli uz 7,3 ze v madarsku je virus.. a cesi otocili madarsky kamion co presiel cez slovensko .. :)) gratulujem ..
takto buduju svet dezolati ... :))) nikdy nic nevybudovali
rakusani zatvaraju a nas hlupak nechap otvorene hranice ako nic.. dufam ze ho budu stihat za zavlecenie slintacky na slovensko a za sposobenu skodu farmarom .. za jeho chyby mam platit odkodne .. nech si este platy zvysia maju malo
kde kedy?? jurko uz sa nemate ani na co vyhovarat.. 2 roky pri moci a jedine co sa meni je ludia na lukrativnych postoch :)) krajina upada .. ludia rozhadany.. a dlh rastie dvojnasobne aj ked je konsolidacia... hlupaci ako ty to este obhajuju pretoze cakaju ze im stat da nejaku socialnu davku alebo 13 dochodok
funkcie pre kamaratov :)))))
neplatia dane???? co si sa otrhol z retaze.. platia dane v irsku .. ale maju 12% dane.. :)))) preto irsko ma prebytkovy rozpocet..
ano presne tak .. znizis dane.. par ludom ale zdrazie tovar pre vsetkych :)))) necakam ze to pochopis
ozaj neviete kde su peniaze z dlhopisov ktore slovaci vykupili za dva dni?
to je ako nas ficina... nepocuvajte odbornikov zdravotnictve... a teraz pocuvajte odbornikov veterinarov hhe .. opica kominusticka sa svama hra ako s hlupakmi
a to je tvoj problem .. nedokazes vidiet ze ficina . trumpeta co put er.. orban nicia svoje krajiny.. lebo si hlupy.. ale to je mozno tvoja ospravedlnenka
hlupaci ako si ty znicia aj usa. .. .. este ludia ako ty ty nikdy nic nevybudovali vsetko len znicili ..
mozes zacat budovat . alebo ides podla komunistickeho rezimu . sak niech to niekto spravi??? mam rad tieto mudre reci . nech niekto nieco spravi ... mozno keby tvoji kumunisti nenicia ekonomiku aj by sme boli sebestacny.. :)))) ale takto nikdy nebudeme.. lebo lovak len place a natrca ruky
toto chovanie naramne pripomina furera puti na.. :))))) nebrante sa lebo eskalujete vojnu .... nezavadzajte opatrenia proti usa ktore vam zvysilo cla na 25% lebo eskalujete nase opatrenia :))))) tak je to ked si ludia zvlia blaznov ako je puter . trumpeta ci orbanista a ficina
Nad kalinakovi vyjedna zmluvu a kalinak teraz mudruje. co urobil kalinak za dva roky.???
dostanu len dochodci .. volebna zakladna... :)))))
ide zachranovat akcie.. :)))
ale co by si slovak dal poradit slovak vie vsetko najlepsie ... cely svet nic nevie.. nasadime ficinu kotlara.. a takaca a hned je slovesnko na tom horsie
pusti si nejake videjko ficiny a pochopis slusnost :))))) hlupak
samozrejme. hlupy si .. tak to nechapes
ok chod na medveda tak ako medved na teba. bez zbrane. ak sa riadis prirodou ..
Odporúčame