ked pijes tak aspon poriadny alkohol
ked pijes tak aspon poriadny alkohol
ked rus nieco povie je to zarucene prauda
s300 nevie drony zostrelit . hlupak .. ale nevadi
presne tak a este aj upne sa otacaju na stolicke a to by nemali robit. lebo to je az moc demokraticke.. :)))) rusofilny prasacik vsetci sa z teba smeju
rumuni sa chcu branit a nas minister obrany povie ze by utocnikovi odovzdal cele slovensko
ficinovi sa rucaju vsetky klamstva.... putin je nas spojenec :)))) ropa a plny za trhove ceny.... trump je nas spojenec .. 25% cla hehehhe .. kto je na vine ??? EU???? Ukrajina?? alebo ten nas klamar co nevie nic len klamat a priniest krajinu na dno celej eu
podaj tresne oznamenie.. mozes na hociktorej pol stanici .. ak nie tak si len chudacik ktory opakuje po dezolatovi ficine. jeho klamstva
viem ze ide o ironiu ale kto toto da naporiadok po tychto blaznoch?
tu placu dezola ze policajti vojaci a hasici maju vysluhove dochodky. ale dozivotne renty im nevadia heehe
ak stym suhlasis tak to plat zo svojho .. preco sa mam skladat na 363 ktory pre stat este nic nespravil
gratulujem :)))) hlupy narod.. :)))))
neplac.. darmozrac
ked rusa neporazime dnes budu ho musiet porazit tvoje deti
cudne ako dezolatom vadi. ze niekto chce pomoct ukrjaine. ale ze rusi tam maju cecencov a severnu koreu a nejakch cernochov to im nevadi hehehe . rus bude vzdy svina
v januari bola nakaza aj v nemecku .. ani si o nej nevedel vies preco ? lebo tato vlada sa na teba vykaslala.. a vobec nepremyslala co budeme robit ked sa to dostane k nam
dezolati . takto dopadne svet ked sa dostavaju k moci hlupaci ako je orban ficina trump a putin .. vedu svoje krajiny k upadku
neviete co sa deje dve najlepsie krajiny v europe . slovensko a madarsko nie su schopni. vyriesit siriaciu sa nakazu :)))) a to tu chce niekto nieco diktovat eu.. :))))))) ficina a orbina neschopni dvaja tupci
preto vy pre vasu neschopnost znicite farmarov zlikvidujete ich cely majetok .. :))))) a potom pojdete do bruselu plakat.. ... a vdaka vam ficinovciam tolko ludi biolo chorych lebo podla vas neslo o nic. len chripocku .. :))))) hlapci keby je teraz covid tak uz davno si zalezeny doma a mas zakaz vychadzania.. ako to zacal prezidentka peelegrina... pri 12 nakazenych uzavrel hranice a tak 2 tyzdnovu karantenu hehehhe
no neviem .. mozno . co stym spravis???? tvoja hlupacka vlada nevie jeden virus riesit . a pritom tu nadavali na covd ktory neexistoval ?:)) ste hlupaci ..
aka ekonomicka kriza??? myslis tych 25 miliard ktore nam poslali???? ci aku krizu myslis tu co ti ficina zaviedol?
Odporúčame