co tak porovnanie s ruskom bieloruskom severnou koreou . ved to su nase vzory
co tak porovnanie s ruskom bieloruskom severnou koreou . ved to su nase vzory
myslis tych 48 mrtvych?? pri bojoch so separatistami?: _)))))) gratulujem ti .. hlupak . 1968 rus zabil u nas 107 ludi ... a ty mu tlieskas ...
ja pracujem .. :))) toho sa neboj .. mna zaujima kedy bude lepsie ludom na slovensku .. pretoze vzdy ked je tento blazon pri moci upada aj slovensko
kedy budu dezolati ficinovi skakat na namestiach pre nezvladnutu nakazu slintackov? ficina rozpraval ze to budu skody v 10tkach az nie v 100vkach milionov .. preco tato vlada vyrobila takuto skodu????? kto bude odskodnovat. vsetky podnikatelske aktvity ktore su spojene so zvieratami??? hmm .. na matovica ste hulakali a dnes ste tichu . ovce
neviete kedxy zacne tato dobra praca ficiny a spol mat nejake realne vysledky kedy sa ludom bude lepsie zit?
:))) nacista? to by si musel vediet co to znamena... ano rus nas napadol a zabil u nas 107 ludi a ty sa tvaris ze je to v poriadku . tak si pokruteny . hlupacik
ano samozrejme .. dezolat ako ty to vidi . to je jasne
vsetci chcu zrusit rusko len to rusko zautocilo na ukrjainu . to bol tah sach mat..
jediny kto chce znicit rusko je tvoja pomatena hlava.
ano caka ze mu pomozeme . lebo rus je svina..
nasi rusofilkovia su nejako precitliveni .. hmm ale vojna im nevadi .. a tusim odkedy su kamarati s trumpovicom tak im nevadi uz ani izrael :))))) nejako sa krutite.
aky si citlivy.. hmm cudne od rusofilneho uchylaka... tvoja citlivost na dojima
to nasere ked ta ruska mina zabije :))))))))))) tie nase rusacke socky maju aspon tolko rozumu ze nejdu na front aby dokazali ake su hlupe..
kazdy ukrajinec co tu je pracuje .. vies kde idu jeho dane???? myslis ze ked pojde domov pojdu snim? nie idu na toho tvojho dochodcu z 400€ aby si vedel .. unia nam preplaca vsetky naklady na ukrajinu .. tak sa stym uz preber. a 600e vreckove??? :))) boze ty musis byt inak jednoduchy clovek to vam ficina toto robi ze im dava 600e vreckove tak co ste si zvolili to mate
dezolatko . som rad ze poznas svoju diagnozu .. aspon to si pamatas
pokial viem falipatia povedal ze ak nas niekto napadne tak sa branit nebudeme.. neviem o tom ze by nas ukrjaina napadla a ze sme pod jej samospravou
este raz ty chmulo .. stihacka je ti na nic pri zostrelovani drona.. ty chmulo sprosty.. poliaci maju 36 f16 a ich 22 migov ktore tiez pojdu na ukrajinu maju nahradit f32 :))) nase 4 stihacky aj tak nic neubrania.. mame 2 f16 ze ano .. ty bulo sprosty.. a este jedna vec.. vzdusny priestok nam brania spojenci .. a to su poliaci cesi a madari .. .. este raz kto by nas mal napadnut podla teba??? ty blbecek? pred kym sa mame branit??? hmm napis nech viem
setrenie na plne obratky :))))))) kamenicky uz teraz rozmyslia ako vyzmychat z naroda dalsie peniaze . ale je cudne po tom ako dezolatom vadil benzin za 1,53 im teraz nevadi benzin za 1,60 a 23% dan .. 90€ dialnicna a ine zrazovanie :)))))) sa tesim .. dezolat musi byt ina hlavicka
spytaj sa kalinaka. hlupak .. ten ti rozkrada slovensko pod nosom .. :))))) a neviem co places na nas nema kto zautocit
a keby si vedel tak s300 chranila bratislavu .. :))) ale ano ty by si snou branil vychod zapad a aj cele rsuko .. byt hlupak ako si ty tak tomu verim co pises.. ale :)))) bohuzial
Odporúčame