ti urcite nestakaju na intenete a nenadavaju ake je ockovanie zle ze ano ..
ti urcite nestakaju na intenete a nenadavaju ake je ockovanie zle ze ano ..
chod na telegram . .. naco si tu???
nenavist :)))) pusti si nejake videjko ficiny.. keby si chcel vediet co je nenavist
nasi rusofili si az naramne radi precitaku bulvarne zapadne clanky :)))) preco nie su na ich ruskych strankach? tam im je dobre mozu si vsetci spokojne uzivat ich praudu a maju klud . naco chodia na hnusne zapadne stranky..... nasi dezolati su proste chudaci .. lebo viedia ze ne telegrame ich klamu tak chodia na stranky ktore neznasaju
na telegrame nic nove? kd citat tento bulvar?
cim menej ockovanych dezole tym lepsie .. len skoda ze znicia zdravotnictvo
dufam ze ty a tvoje deti nie ste ockovani... prirodzeny vyber..
aniwaxeri to dokazali .. zase sa budu musiet vsetci ockovat :))))) hlupy narod bude vzdy len hlupy
Coid bola chripocka???? takze nova vlada si da cloveka kroty bude aj toto vysetrovat a dufam ze bude hladat ludi co su zodpovedni ze nezvladnutie tejto epidemie a pekne ich potresta. :))
trumpeta za chvilu pochopi ze jeho politika ala dezolat je znicujuca a potom . sa zase bude chciet so vsetkymi kamaratit.. a znicit rusko
trumpeta je uz uplne mimo.. sak rusko neutoci ale brani sa :))))))
len by si tu nemohli nic kupit aspon by konecne mali dovod ist do ruzzka
co keby sme nasim rusofilom vyplacali vyplaty a dochodky v rubloch????? nebolo by to super???? podla mna by sa to malo urobit.-. ved to hnusne euro im musi liest krkom a takto si aspon nemusia menit euro na ruble
ktore boli overene v 70tych rokoch??? alebo skor.. :))) jaaaj boze .. overene su len casom .. dnes ich nazivas overene.. pretoze su tu uz vela rokov.. ale ked sa tie vakciny prvy krat zacali pouzivat kto ich overoval a kde a ako????
a ty si myslis ze tie vakciny boli ako testovane???? boze ty si hlupak ..
kto ti da 55 000e :))))) pele vybral z krabice dal sasovi a ten mu prispel na kampan :))))))
ty si nejaky virolog ??? vies koloo tychto patokov ti uz zachranilo zivot????opytaj sa mamicky cim vsetkym ta ockovali ked si bol malicky
a zabudol si na skody ktore tato vlada vyrobila ich amaterizmom
vam pekne drbalo cez covid... a statocne v tom pokracujete... kratka pamat a hlupota je vidiet na vas... dakujeme ze nicite krajinu .. hlupaci ako vy este nic v zivote pre narod nespravili .. staci pozreit na ficinove vlady... stale upadok pretoze k moci sa dostavaju hlupaci .. a hlupaci ako ty im veri ze sa bude mat lepsie ale nikdy sa toho nedozijes . hlupak
Odporúčame