trolko .. vidim ze mas skusenosti s hovn om na topalke... davaj si pozor..
trolko .. vidim ze mas skusenosti s hovn om na topalke... davaj si pozor..
tiez si myslim ze nieje v poriadku
svet podla rusa... chodit po krajine kde v zemi je plyn a kurit drevom lebo je tam taka chudoba ze nemaju ani rozvody na plyn
heeej konecne ako ste povyliezali :)))))) trolia farma ides
to je ako . kup si auto .. ale ked nebudes posluchat tak ti auto zablokujem..
ty si trapny a hlupy zaroven
lespei ako platit vrahovy.
trolovia ... pridajte dnes ste slabota
takze ked kuchar zbije teba tvoju zenu a bude byvat u teba doma... tak by sme nemali robit nic lebo on vie varit.. .)))) gratulujemm... verim ze sa ti nieco podobne stane.. a nikto ti nepomoze.. zelam si aby si to skusil
dokument Putin... :)))) pravda ktorej sa dezolati boja
to tu robite vy trolkovia... :))) rusaci boli vzdy skodna...
pozri si dokument putin .. :)))))
putin nieje par to je jeden
vies co je vojna??? asi nie .. hmm nevadi .. ak by svet toto vedel ze sa stane . tak rusom pocas 2 svetovej vojny nikto nepomaha... nechali by hitlera cele rusko znicit..
som zvedavy za aku cenu to dava na vychod a za aku to slo na zapad heeh . to sa budeme cudovat.. :)))))
prestal? tak sa mozes tesit.. bude mier..
tvoj prispevok netreba ani citat... urcite je plny klamstiev.
pozri si dokument stalin .. .)) nebudem ta ucit nic..
pozrite si dokument stalin .. pochopidete ... robte pre seba nieco .. dezolatikovia
teda aby ste to dezole pochopili za jednu korunu sme dostali 3 schilingy.
Odporúčame