ak by nas niekto napadol .. tak co by si robil utekal za hranice na zapad alebo na vychod?? pretoze kucharov ma armada dost kedze si prvy utekal na vojensku spravu aby si nemusel branit vlast.. .
ak by nas niekto napadol .. tak co by si robil utekal za hranice na zapad alebo na vychod?? pretoze kucharov ma armada dost kedze si prvy utekal na vojensku spravu aby si nemusel branit vlast.. .
ano vyvazame naboje ale stat na to nezaraba, len faliho sukromne firmy.. .)) o to slo dostat sa do vlady zmenit trestny zakon a potom zarabat na vojne
ak by nas niekto napadol prvy kto by usiel z krajiny by bola tato vlada... ficina toho by ani gps nenaslo a pelegrina a ostatny odpad by mal problem najst google.
jaaaj uz aj v zahranici vidia aka banda farizejov a klamarov nam tu vladne... este by sa mohol pridat nas klamarsky prezident a bude to kompletka.. lutujem kazdeho kto musi jedna ficinou .. ten zradi aj mater.
u nas ma putin 80% podporu :)))) v rusku ako psies.. len tam chudaci nemozu povedat ze ho nepodporuju hehehe
paci sa mi ako ked pravda nieco napise ze na ukrajine je nieco zle je to pravda... ale ak napise nieco zle o rusku to pravda nieje .. nasi dezole veria pravde len ked im to vyhovuje hehehe
skod minat dych na teba
ano rozporcovali .. a teraz co .. fasisticke slovensko . bolo tiez . a tu zme.. hranice su dane.. minulost je prec ale rus stale utoci kymcela europa chce mier. rus vojnu . a ty to obhajujes a hladat vyhovorky ako pravy komunista
no vzdelanie o historii je slabe.. slovensko patrilo do uhorska. ze ano .. a preco by sme nemali odovzdat nase uzemie madarom???? ked tak rychlo prerozdelujes
a slovensko si preco nenarokuje na uzemia??? povedz nam hrdina... alebo preco neodovzdame uzemie madarom?? povedz nam . rusacik?? preco
nechodim na kontroly do blaznica takze sa nestretneme
kazdy rusky trol musis byt vyhosteny... potkani nech sa vratia domov
nebojsa poliaci si dobre pamataju co sa stalo ako ich napadli nemci slovaci a rusi .. nemysli si ze si to nepamataju ... narozdiel on vas dezolatov
lebo si hlupak preto ..hranice uz boli davno dane a europe uz nemala byt vojna... ale mame tu prasiveho rusa tak tu mame vojny
paci sa mi ako vsetci vsetko vedia mam aj ja takych kolegov. a nadavaju na covid a ako to nasa vlada nezvladla a ked sa ho spytam ako by si to ty riesil ... a odpoved u vsetkych je rovnaka ze nevedia ale ze to bolo zle hehehehe.. este ze nam nevladu de b ili ako volici smeru
precitaj si clanok .. zase dezole za hlupaka
aco hentisti heheh .. ja ale na tvoje prekvapenie nepodporujem usa.. :))))) takze pozri si dokument putin
nie nevadi ... vadi mi vojna. ktoru tak prehliadate akoze koli plynu . pritom ste len obycajni potkani..ktori podporuju vojnu a zabijanie.. kazdy den to ospravedlnujete inak
to ze to povies ty nieje pravda.. :))))) ale skus si niekedy overovat veci ktore ti niekto nataral :)))))
vidis s tu je prblem ze si hlupy.. ale to je uz vrodena chyba... vysvetlenie si vygoogli .. alebo tu mas napovedu ... kto ma najvacsie nerastne bohatsvo????
Odporúčame