progresivci prehrali kazde volby??? kto bol frustrovany ked prehral volby . jedine ficina.. :))))))) trolko .. si na smiech
progresivci prehrali kazde volby??? kto bol frustrovany ked prehral volby . jedine ficina.. :))))))) trolko .. si na smiech
neviete kto tu rozsiruje nenavist????? zase to nieje ficina???zase niekto iny??
pat kan . co si mal dovolenku?
hmm tak si to porovnajme .. lepsie byt kolonia GB alebo rusaka?? hmm ?? tak neviem .. co ty na to .
kedze zrejme si to nepochopil to je ale uz len tvoj problem :)) dezole ma bezne problem chapat veci
slovaci su zase najmudrejsi kym ine staty podpisuju zmluvy s ukrajinou mi s ruskom . ked skonci vojna hadajte kde budu vsetci nalievat peniaze .))) presne tak do ukrjainy a kde bude slovensko? v kute cakat na rusky plyn. kym ostatne staty budud profitovat na obchode s ukrjainou mi budeme mlaskat a kricat ako sme vsetkym vytreli zrak
neviete kde je ficina ci migl pokakanci???? slovensko je na smiech celemu svetu . zase sme to dopracovali .. gratulujem..
ty si jeden z tych ze ked si stary mas patent na vsetko ak ano tak sa pozri kde ste vy starci dostali krajinu .. vase rozhodnutie viedli ktomu ze krajina je na moralnom dne.. dakujem este ze studen nevie sam mysliet .. to dokazete len vy
nie pretoze nasi dezole prve co budu kricat na namestiach ked pride nova vlada ze vsetko je drahe... :)))) budu dupat nozickami ako sa maju zle... len zaujimave ze dnes sa tvaria ze su spokojni :)))))
mozes pisat tieto taraniny ako chces.. cela vlada sa plazi v rusku po namesti to ti nevadi ze tie deticky z ukrajiny su na svk koli rusakom .. ale ty budes o nejakeh hrdosti pisat :)))))) boze moj .. dezolat a hrdost .. to sa ani povedat v jednej vete neda.. prezident ktory za poslednych 5 rokov neustale klamal nieje symbol a uz vobec nieje vzor pre spolocnost.. a ak si myslis ze je . tak potom dakujem pekne za ludi ktori uprednostia klamara prezidenta pre clovekom s hrdostou
bohuzial .. na slovensku je to tak. a slovaci sa radi nehaju klamat.. preto sme na konci EU..
Vedel som ze Klizan je chudak . ale nevedel som ze kolko ludi dokaze utocit na studenta. ktory prejavil nesuhlas na verejnosti .. :))))) a to dezole maju plnu hubu demokracie :))))))
pocuj niekedy si skus aj overit reci .. ale to proste nedokazete ovce.. lebo ficina vie ze ste hlupaci a spepo verite jeho dristam ... ale v jednom asi budeme spolu ze loteria bola hlupost to aj ja tvrdim .. ale na tom nic nemeni ze podporoval ludi
tak keby je terazcovid a energo kriza tak to mozeme zabalit tato vlada by vas ovce okradla aj o dreho na kurenie.. bud raz ze bol matovic.. ten podporoval ludi .. tento klamarsky prezident a klamarasky ficina.. su pohroma od kedy su v politike..
presne tak klamarsky prezident je debil aj tak aj ked vie matiku
druckerovi chyba chrbtova kost
tato vlada uz napachala take skody ze to buduca vlada neda naporiadok ani za 10 rokov
mna vychoval slusne sa chovaj . ja som sa naucil k slusnemu slusne k svini tak ako sa svina chova.. tak neplac
tvoja slusnost .. ten chlapec je viac chlap ako ty kedy budes
naplackaj a nehraj sa na chrumkaveho prasata ako si ty su stale prasata.. slusnost na vas neplati .. ste len spodina
Odporúčame