presne toto som myslel .. ficinovce su hrube arogantne ovce ale na vine je niekto iny heheh .. sebareflaxia nikde...
presne toto som myslel .. ficinovce su hrube arogantne ovce ale na vine je niekto iny heheh .. sebareflaxia nikde...
ficina vidi ze to funguje. a vsetci chcu aby napatie nezvysovala opoziacia ktora to ani nerobi. to je ako to nase porekadlo zlodej krici chydte zlodeja .. ficina je hruby grobian ale povie ze za to vsetko moze niekto iny
363 tam bol naco .. to politicky sa vyjadrovat .. bide presne ako KovCIK zbytocna funkcia to treba zrusit . ked nehaji zaujmy statu je nepotrebny
hej dezolati vidiete niekde ze by sa setrilo??? uz vidiete naco bola konsolidacia???? aby sa setrit nemuselo aby tato vlada mohla kludne minat a tvarit sa ze robi nieco pre ludi ..
sukaj ved si to mal hned povedat ficine aby nesiril nenavist.. a vsetkym vasim volicom co utocia na studenta ktory nic nespravil .. sukajko . ty saso pocmarany
preco . co spravil ze ty ircujes aku znamku si zasluzi??? to ze vam ovciam to nieje pochuti neznaena ze spravil nieco zle... je to jeho rozhodnutie. .. sa uz konecne rozhodnite chcete demokraciu diktaturu alebo co .. dezolati stale menia postoje. ako to je kam vietor tam kabat..
zabudol si ze este zelinsky za to moze aj soros ajcaputova.. vsetci za to mozu :)))
myslis zasluzi si facku alebo tak??? heheh .. trolko .. ked skonci smer skoncia aj hlupaci ako sit y
presna tak .. vetko zle co sa teraz stane za to moze niekto iny :))))) hmm ozastna logika.. takze ked sa zmeni vlada a nieco sa stane za to moze opozicia .. gratulujem .. najviac problemov robia smerovolici .. ale kde je sukaj ako chrani skoly.. uz tu jeden utok bol co sa zmenilo ?? sukaj je zodpovedny za bezpecnost v spolocnosti nie len za ficinovu ochranu
ano a radikalizoval hlupe smeroovce. :)))) to je jedina eskalacia. negramotnych volicov tejto vlady
neviete kde je sukaj estok???? preco to nerisi??? preco uz nesedia na policajnych oddeleniach ludia co sa vyhrazaju????? ked sa jedna o ficinu tak to skakal 2m .. ostani si ochranu nezasluzia?
myslis tu moralnu kapacitu prezidenta. co klame az sa mu z r i ti prasi?
ty si pekny somar.. ty kosiar.. ak to takto beries tak dakujeme aku spolocnost ste vytvorili .. stari a sproti .. znicili ste v tejto krajine co sa dalo ..
moje je ironia :))
co trepes blbec... ja som takto stretol uz prar ludi najskor si overis co sa stalo potom sa spytas ci treba pomoct.. ozratemu bezdomovcovi ktoreho na frekventovanej zastavke v zime ho ludia len prekracovali som zavolal sanitku ... a cuduj sa svete mobil mi pocical sofer autobusu ktory prisiel akurat na zastavku a bol ukrajinec.. naposledy suseda sedela na lavicke pozdravil som ju a neodpovedala.. co bolo cudne tak som sa vratil a sedela nevnimala.. zavolal som sanitku .. 5 minut ju delilo od smrti . tak tu netrep o tom co a ak a keby
toto by sa u nas nestalo toto sa deje len na zapade na hnusnom zapade .. na vychode si slovania pomahaju
ja dobre viem co pisem .. a nevadi mi to . naucil som sa ze na dezole ako ste vy treba pouzivat vas slovnik . .))) dezlo bude vzdy ten co vyprovokuje zlo a potom krici ze zlo je vsade okolo .))))
no prvom rade skus ty.. pochopis.. ako funguje zapad.. ale kedze si bol najdalej v ikey v bratislave. tak potom pises tvoje taraniny
progresivci prehrali kazde volby??? kto bol frustrovany ked prehral volby . jedine ficina.. :))))))) trolko .. si na smiech
Odporúčame