tvoj prispevok netreba ani citat... urcite je plny klamstiev.
tvoj prispevok netreba ani citat... urcite je plny klamstiev.
pozri si dokument stalin .. .)) nebudem ta ucit nic..
pozrite si dokument stalin .. pochopidete ... robte pre seba nieco .. dezolatikovia
teda aby ste to dezole pochopili za jednu korunu sme dostali 3 schilingy.
pozrite si dokument o cine.. budete prekvapeni....NEBE
co dal komunizmus nasej krajine kedze po vojne nasa mena bola 3 ku 1 schilingu... kde spravili soudrozi chybu????
a to mame ficinu .. kto uz by len ficine veril ale vidis najdes sa 30% naroda . takze sme daleko pred zelinskym... a ideme velmi rychlo
ja viem .. ja sa smejem na tom ako pisu ..
pretoze nevies nic o historii . ukrajiny.. a to je tvoj problem .. ale mam rad ludi ako si ty.. vo vlasnej krajine mas vo vlade fasistov to ti nevadi .. :)))))) ako je to ja nie som fasita to ty si? ehheheh .. smejem sa na vas hlupakoch ..
boze ty si hlupy ..
pozrite si dokument Putin .... dezolatikovia spravte pre seba aspon tak malo
ty su hlupak ... .. vysvetlim preco ... rus napadol suseda .. japonec napadol usa.. :))))) vidis ten rozdiel?
odpoved je jasne nie?? zakontrujem naozaj si myslis ze rus chce nejake mierove rokovanie??? otazka ak by bol teraz mier tak o 10 rokvo napadne nejaku dalsiu krajinu ... rusovi sa neda verit
samozrejme .. komunista vzdy hodi vinu na niekoho ineho ... zapad povedal puterovi napadni ukrjainu .. :)))) dezole si vzdy vymyslia vyhovorku
kym vy rusky psi budete na ich krajinu utopcit.. hanba rusom ze vrazdia svojich bratov slovanov .. hanba velka
odporucam dezolatom si pozriet dokument putin ... :))) aj ked viem ze si ho nepozru , to je presne to ako to povedal kamenicka. knihy kupuju len bohati ludia.... cize ludia co necitaju sa ani nesnazia si zistovat informacie... a potom to tak mame.. ako hovori stare ruske porekadlo cim menej vies tym lepsie spis.. :))))))
ti nebudu nikoho nadajat len seba.. ale to komunisti vzdy tak robili
vidis junak .. ale aby si vedel honenie nieje sport.. daj si pozor
ja sa nebojim to ste vy pokakany az za usami vzdy ked kvami vodca prehovori
len tak ma to zaujima nieje plynovod a ropovod jedna trasa?
Odporúčame