vlada strachu... toto nieje vladnutie... toto je ovladanie.... najskor vsetkych vystrasia.. aj ked vedia ze nic take sa nestane a potom sa tvaria ze zachranili svet. toto je vlada tejto bandy...
vlada strachu... toto nieje vladnutie... toto je ovladanie.... najskor vsetkych vystrasia.. aj ked vedia ze nic take sa nestane a potom sa tvaria ze zachranili svet. toto je vlada tejto bandy...
ty aky sport robis. ?
slovensko ma problem v kazdom sporte mozno by sme mali aj talent ale kto to bude robit donekonecna za svoje a ked uz sa niekam vypracuje potom tu mame narod ktory hned nadava ako nahle je maly neuspech .. hlavne ze mame nove ministerstvo sportu .. a dotaciu na stadion 20 000 000e ktory netreba.. pretoze ho postavime sukromnikovi .. dakuejem vlade kde jeden klame viac ako druhy kde klamar prezident neustale klame kde klamar premier neustale klame a uziva si zivot ako narco baron... kde kali ide kupovat hluposti na ktore nadaval predtym .. hmm ale nasi volici ficiny. su spokojni.. hlavne ze bude 13.. kde ficina moze ist bez hanby na hotel za 6203e na noc a sportovci ktori reprezentuju musia bojovat o kazde euro .. vivat slovakia
no kolko je to ?
samozrejme ze vadi .. ale nebol to zeleny muzicek ale cerveny potkan ...
6203€ :))))))) cize to je jeho rocny plat ktory si navysil sam sebe... za dovolenku . kolko davate vy na dovolenku? .))))))
https://www.forbes.sk/ako-isiel-cas-kto-a-ak…
precitaj si potesi ta to
ktorych cervenych myslis???rusa?? alebo koho?
tak napriklad teraz som v holandsku taky rotterdam bol zrovnany zo zemou.. chod sa tam pozriet... a len aby si vedel u nas bola vojna len ako divadlo .. ..
samozrejme.. pomohli im . nam rusi tiez pomohli .. :)))) ci ako to je???
ano zase slovak vie .. za vsetko moze niekto iny hehe ..
trolko . ... to nieje kauza ale fakt.. ale nebol platit dane a dph musis aj ty
ja sa len smejem na nasich dezolatov.. oni tu placu ako vsetko drazie ale ficina ze plati za noc 6200€ stym su spokojni hehehe .. boze hlupost nema hranice v tejto krajine
noo smar zapas . co najdalej . .. vam hlupakom ostane vychod sice radioaktivny ale aspon vyhrate
rozdiel je ze usa sa branilo . a rusko utoci to ale tvoja hlava neberie ze. :))))
ked tu bude radioaktvivny prach vsade basa nebude hlupak
kedy napadne svedsko ako finsko??? hehe .. glupa hrala
tymto klamstvam uz niekto aj veri?
mam rad reci komunistov.. ako vystavali cesty mosty . panelaky... vdaka komunistom .. hmm tak tu mate jednu medzi oci ... vojnou znicene nemecko vystavalo mesta na novo ... postavilo cele nemecko od zakladov a maju najlepsiu ekonomiku v eu... hm kde sa stala chyba neviete????
preco by to mala byt zbierka vsetci platia dane... problem je ze tebe nevadi ze ficina kradne kde sa pozrie ale chces aby sa niekto zbieral na mosty
Odporúčame