aku vladu????? a ked uz sme pri tom to ti nevadilo ked bol fico furt na namestiach
aku vladu????? a ked uz sme pri tom to ti nevadilo ked bol fico furt na namestiach
okolo NZ je najurodnejsia poda na slovensku a slovaci si tam postavia baterkaren .. kto vie preco to nejdu postavit na vyhcode na neurodnej pode.. niekde kde sa nepdari pestovat
ano o tom viem .. bohuzial... tam sa predava za vyrobne ceny.. pri ich platoch :))))
otvor si restiku a napis nam ceny ake maju uvedene v jadalnom listku . to si over nie ci a ako ma vyzerat blocik
len tak som si otvoril jednu z rastauracii ktore patria pod dfanu firmu a zakladne ceny su vyzsie ako sa uvadzaju na blociku teda napriklad spagety bolognese 13,90€ dezert tiramisu 4,20€ pizza od 9,90€ . takze niekto chce povedat ze kacacinka stoji v blave len 13€ ???? hehehhehe ked cestoviny zacinaju na 13.90€
obed pre 4 za 94€ ?????? v Blave????? hahaha . ficoviny ... ale ovce zeru seno... )))
ludia si budu robit sirupy doma ako volakedy :))))
4 ludia za 94€ hehheheheh a to kde??????
:))) fico vas pekne pobluznil
a co spravi tento blazon ??? na ktoru krajinu nato zautoci.. predpokladam ze na USA:)))))
:)))))))) krcmach sa bude dychat lepsie ale ked pride dan z alkoholu mozu zavriet :))))
Ficivinu si budeme vsetci pamatat ako polilitika ktory pre krajinu nikdy nic nespravil .. po ficovine nezostalo nic na co by sme si spomenuli ze spravil dobre
kde su trestne oznamenia a obzaloby???? ked mas toto tvrdenie tak zrejme je pravdive
trolovia maju este poradu cca o 08:00 to tu vypukne
vsetko co nasluboval je na papiery to je pravda len skoda ze tie papiere nas stoja miliony lebo to nie su hociake papiere ale su to zaplatene projekty... kde sa to pohybuje v milionoch skoda ze zakazdym sa robia nove projekty a nevytahuju sa zo suflika tie uz pripravene
raz klamar navzdy klamar
drzim mu palce
prosim ta no co tu nechala minula vlada???? tato vlada ma setrit a jedine co ju trapi je junaci co su obvineni a co sedia.. ty ich trapis najmenej a este sa za nich tlcies
podla nasej vlady covid nebol .. takze odrazu verite na covid????? ano covid rastie ale uz je to zvladnute . vlada nemusi robit ziadne opatrenia..
a je im tazko vysvetlit ze cez kovid sa proste zachranovalo co sa dalo . a fico zase ma klud a aj tak nevie nic spravit len klamat a slubovat
Odporúčame