v cechach je taka povoden ze miznu ludia a domy a nas taraba povie ze u nas nie su take skody lebo sme s lepsie pripravili ... co je toto za cinickeho blazna... som zvedavy ked dojde voda z ciech co potom bude rozpravat.. tato vlada sa zapise do historie ako to najhorsie co slovensko malo . teda bude to tesne za ficom


