tak nam napis co odborne tato vlada za rok spravila co spravila pre obcana myslim bezneho nie toho co sedi v base alebo je obvineny
tak nam napis co odborne tato vlada za rok spravila co spravila pre obcana myslim bezneho nie toho co sedi v base alebo je obvineny
najlepsie bude ze ked tato vlada skonci slovensko bude zase tam kde je vzdy po ficovi .. na konci vsetkeho .. a ked ludia konecne zase zvolia niekoho ineho lebo chcu zmenu tak ficoovce budu kricat aby vsetko napravili za mesiac a potom si zase zvolia fica a takto dokola. nepohneme sa z miesta. bohuzial
som zvedavy ci ich stat vypocuje
takto sa robi politika pre papalasov co tam po ludoch .. okaslani su . vsetci volici tejto vlady
myslis predkladatel riaditel SIS. :))))) GASPARKO
:))))) dufam ze buduca vlada zametie snimi omnoho viac .. tym myslim ze smer hlas a sns nemudu mat ziadne institucie.. ked to teraz takto zaviedli nech uz je to tak
ty si klamarko ako tvoj predseda a tvoj prezident
lebo fico povedal :))))) nemaju svoj usudok
kazdy pise ze je vlastizradca.. a ze ublizila slovensku .. a nikto nieje schopny napisat co spravila. ze toto tvrdia
kto strielal .. ::???? kde su dokazi o zranenaich .. kto ho objednal .. :))))) preco strielal .. ????? myslis toto v teplarni?
FICO dokazal co chcel rozdelit krajinu .. to sa nepodarilo ani rusom. alebo madarom .. komunisti stale maju silu na slovensku
taky narod nenavisti ako je slovensko sa len tak lahko nenajde.
:) neboj sa trolko .. este studuju
som zvedavy kde pojde pele po tom ako skonci ako najhorsi prezident slovenska.. pinochio
ty si taky modry ze si ani neuvedomujes ze kym nadavas a niekoho a kricis ze ta zotrocuje tak tu mas fica ktory pre teba nespravil za celu karieru nic.. len ti dviha dane a poplatky... .. tak pre teba je lepsi otrokar doma ako ten za hranicami heheh e..
noo veru .. vsetci su taki mudri ako ty.. len ona je hlupa... preto vsetky deti ruskych politikov studuju na hnusnom zapade... preto slovaci idu radcsej studovat na zahranicne skoly lebo slovaci vsetko vedia a su najlepsi. ehhehe
tak to potom nemas rad fica.. :)))))))))))))))) to je marketingovy produkt
preto prisiel na sud s Nadom so statnou ochrankou :))))) pretoze ho vsade vitaju ehheeh
Odporúčame