na ludi ako si ty treba len mor.. nic viac..
na ludi ako si ty treba len mor.. nic viac..
ak by si nestihal . Ukrajina: Invázie v rokoch 1918–1920, 1939, 2014 a 2022.
Poľsko: Vojna v rokoch 1919–1921, invázia v septembri 1939.
Fínsko: Zimná vojna (1939–1940).
Pobaltie (Estónsko, Lotyšsko, Litva): Okupácia 1940.
Maďarsko: Potlačenie povstania 1956.
Česko-Slovensko: Invázia vojsk Varšavskej zmluvy 1968.
Afganistan: Invázia 1979.
Gruzínsko: Vojna 2008.
Čečensko: Prvá a druhá čečenská vojna.
Sýria: Vojenská intervencia od roku 2015.. teraz napis kolko rusi napadli svojich susedov a spojencov. a kolko uzemia im ukradli . skus.. nesuhlasim svojnou chcem mier.. ale toto tam musis povedat
ano aj tu .. ale vidim ze to schvalujes vsetko tak je dobre.. ze si spokojny .. dolezite je ze rusi tiez mozu ked amerika ze ano .. teraz vymenuj aj staty ktore napadol rus
ocami hlupaka ako si ty.. ak sa podielas na unose je to na vazenie nie pad vlady.. ze ano .. ale ty si zakon vykladas podla seba.. pretoze rusko nevadi ze napadlo ukrajinu . ale usa vadi ze .. hlupacik
ked si ludia volia do vlady ludi ako su putin .. orban ficina. madura. trumpa a ine sialenosti tak svet sa meni na bojisko...-.-.- este ze ficina nema tu moc aby mohol napadnut niekoho . teda okrem svojho naroda.. ale ak by sme neboli v nato tak orban by nabral odvahu napadnut slovensko ..
uz niekto vie o kolko tato vlada znizila dlh krajiny??? dezolati viete nam to povedat. lebo viete vsetko
:) nech zaleze.. ale stale plati . mozes podat tresne oznamenie na smer.. je toho dost
vieme citat ale ty nevies pouzivat ten zakon ..
az na to ze cesi su vo finale.. :))))) hmm
az na to ze cesi su pre nas jediny super ktoreho sme tma porazime..
20 rokov. sa nic nezmenilo . len to ze svajciari uz nie su rovnocenny super ale uz nad nase schopnosti . a volakedy to byval povinny super na body.. tu je vidiet natura slovaka nedokazali sme sa nikam pusunut.. a kedze to ide od mentality spolocnosti . a politiky a vlastnosti naroda nikdy to lepsie nebude.. nedkazeme nic .. v sporte korupcia ako vo vlade. ked neplatis deti nehraju .. kvalita pripravy je biedna. servis onicom .. vsade kopec funkcionarov ale nikto nic nerobi. vsetci len dufaju cakaju a mozno prekvapime. ak sa pozrieme na roky dozadu mozeme povedat ze sme sa niekam pohli??? nie nemozeme.. dokonca tu ani nieje niekto koho by sme mohli pochvalit a povedat spravil si nieco co nas posunulo dalej .. bohuzial takto to tu je.. moralna a smysel pre spravoslivost konci v domacnostiach .. nasi 20tkari su pritom oproti hracom ako je finsko cesko svedsko usa kanada ako deti ktore dosli na zapas proti muzom .. .. vzdy hrame len o nevypadnutie
preto sa menia zakony aby nesiel nikto sediet.. taraba zeeee.. pretoze ste zatial ine nerobili .. vase platy a vasa sloboda..
netreba ficina povedal ze vie kto zabil novinarov. a tvrdilo to polovica smeru takze neoznamenie tc netreba svetkovv je o tom vela. videozaznamov z ich tlacoviek rovnako ako ked vraveli ze minula vlada chce zatiahnut slovenkso do vojny.. sirenie poéplasnych sprav. zase netreba svedkov
takze zakony ovladate .. hmm . cudne.. uz si podal nejake oznamenia. na smer tohio mas dost
taraba je jedina pracka ktora kradne.. a ak socialne podniky su pracka ako ich nahradis? povedz riesenia . najskor
vprvom rade musi nova vlada zrusit 13 dochodok .. inak to bude katastrofa kazdym rokom viac a viac. sa prepadame
co ti mam vysvetlovat ked ani nedokazes porozumet textu
pacia sa mi dezolati ako kazdy den inak vystrajaju . podporuju putina. a potom trumpa.. vsetci su zli a ked trump zautoci na venezuelu tak aj trump je zli ze robi putin este horsie veci nevadi . rusi su mierumilovny narod a nikdy by nezautocili na venezuelu .. :))))
Odporúčame