:)))))) uz je po vianociach nepi tolko .. napis nam kolko ludi zomrelo vo venezuele a kolko na ukrajine.. a uvidime minimalizaciu
:)))))) uz je po vianociach nepi tolko .. napis nam kolko ludi zomrelo vo venezuele a kolko na ukrajine.. a uvidime minimalizaciu
vdaka ludom ako si ty . je slovensko tak chudobne a ludia ktorych mas tak rad ho niecia. hlupe ovce bohuzial musia tiez mat volebne pravo
dezolati hnucia ako zdochynajuci pes.. pritom trump je ich vzor.. ficina chodi naozaj k teroristom len .. putin . trump . klasika.. ficina mu sediet za vlastizradu a podporu vrazdiacich rezimov..
zda sa ti ze zelinsky malo cestuje po svete.. a je malo prilezitosti ? ale kde je vas rusky terorista a vrah . kde cestuje?
ocividne teba
a kde ficina a kalinak .. ako to ze sa nam cudzie vojska prehanaju na zahori .. co ma toto znamenat..
vidis si uplna spodina.. ale to ste vsetci rusacke prasata.. tak sa chovate tak zijete
Nejvtipnější reakce na zadržení Madura? Rusko odsuzuje USA za „jejich akt ozbrojené agrese“ proti Venezuele
trump . putin ci orban alebo ficina rovnaky ludia.. len ficina a orban nemaju taku moc aby mohli robit to iste ako putin alebo trump . inak by sa chovali rovnako . u nas by ficina zaviedol krasicky komunizmus a ak sa niekto smeje tak staci trochu pocuvat to ruske prasa ficinu
nam nechyba ani jeden rus tak neboj aj ty pojdes . ta eu vyhosti ty ruske prasa
latinska amerika nech si zavola rusko na pomoc.. ukrjaine sa vsetci snazia pomahat otacali ste sa jej chrbtom tak sa teraz zachranujte sami . mi v eurpe mame ulohu zachranit ukrajinu .. konecne pochopite ako je to ked vam vladnu depotaci a diktatori .. karta sa obraca ospevovali ste rusko . tak ste dostali po papuli od ameriky a teraz na vas kazdy kasle.. tak vam treba
takze nasi dezolati uz maju kamaratov len tzch co napadaju a nicia druhe krajiny ... ficinovi kamosi Putin. a Trump... gratulujem .. toto ste chceli . chcimirove.. a jedine co sirite je vojna zabijanie a vrazdenie
trolko ty pojdes prvy naspet do ruska. ty handra
kedy oslobodi trump rusko od putina?
dufam ze rusko pomoze venezuele vyzera to ako vojna medzi ruskom a usa. vo venezuele..
pelegriny ze si nekrical ked rusi napadlii ukrajinu .. takze vsetko je poradecku .. a usa moze aj zabrat uzemia nie???? podla dezolata ano . takze co usa dobije mu patri ..
slobodu si napriklad uzivat teraz mozes pisat tie tvoje grcky. vc diktature by si za tie tvoje grcky sedel v base
preco trump nazautocil aj na ruskeho psa? nechapem . ked niekde chce slobodu a niekde diktaturu
taky fanusik ako si ty je plne slovensko . nerozumeju tomu .. .. ty si urcite odbornik aj na covid aj na politiku .. hlupacik
tak sa nevyjadruj k sportu ked o tom nic nevies. hlupak .. takych mam rad ako si ty ked nevies ale aj tak sa vyjadris keby si mal aspon zakladne vedomosti . ..
Odporúčame