ja viem . rusky pes je tym znamy
ja viem . rusky pes je tym znamy
takze trump je rusky agent
a kolko v cecensku? a kolko gruzinsku . ako kolko ceskoslovensku .. :)) haaaah kolko ty ruske prasa
trump je taky podnmikatel ze 6x schrachoval .. takze jeho vyjednavanie je asi take ako jeho podnikanie
chvala bohu konecne mozete vsetci ist do ruska zit.
to je ako keby pocas 2 svetovej vojny kapitulovalo nemecko stym ze rusko a usa redukuju svoje armady. a nechaju uzemia ktore nemci dosiahli nemecku . ten trump je zrejme totalne retardovany
to je zase putinove oddalovanie konca vojny.. pretoze trumpa taha za nos ako male decko
ak vies tie pochybnosti dokazat nech sa paci .. ak nie tak prdis len do luftu .. ale nikto ta za to nezavrie
statny prieskum :))))))))))))))))))) ako za komunistov heehe
je lahke . v demokracii hovorit aky bol komunizmus super... ale skuste povedat v komunizme ze demokracia je super..
je lahke byt komunista v slobodnom svete ale je tazke byt slobodny v komunizme.
musia kedze to bolo protizakonne. a este budu platit odskodne aj uroky.. stat sa zapoti pri tupom siukajovi
tato vlada prepisuje okrem zakonov vo svoj prospech aj historiu bude to posledna ficinova vlada ktore totalne znicila slovensko
myslis kazda vlada smeracka??? ci ktora
hlupak danis.. za 20 rokov v unii sme sa mali mat daleko lepsie.. a nie hovorit ze sa nemame az tak zle.,.. sloduj ako sa tu kradne ako po nebohom dialnice znicene. v ist vlakom ako za trest nemocnice rozpadnute.. co tu trepe tento smeracky poskok ..
lebo ziadne zmrazenie neexistuje.. ked dostavas 10 000€ :)))) a tieto veci sa pekne daju obchadzat napriklad cestakom . :))))
13 dochodky uplne zrusit. aby dochodci nemohli vykrikovat ze im niekto nieco zavidi .. nemozes mat nieco na co nemas narok ... tento volebny podvod a korupciu treba zrusit
skus vyliest z tej r i ti kde si strceny a chod sa pozreit ako vyzera polsko a cechy.. do nemecka ci holandska ani nechod lebo nepochopis ty . tupe ficovo
preco klamete nasich dezolatov. a dochodcov je fantozi povedal jasne ze mame nejlepsie financie v eu .. klamari ..
takto to byt nema ked nech poda kmec tresne oznamenie a nie urad zase to budeme platit vsetko mi.. ak sa potvrdi ze nenakladal hospodarne s majetkom statu bude to vsetko on platit??
Odporúčame