tu aspon vidiet ako smer vzdy manipuloval zo vsetkym .. krasne to ukazuju .. treba zmenit tresny zakon aby nesli do basy? zmenia.. treba zastavit vysetrovania. tak zrusia naku a GP. treba zmenit zakon lebo sukaj bol odsudeny? zmenime.. treba pustis kovacika pustime... prekrucaju pravo . a ked treba tak menia zakony. nevadi im za cely system potapaju .. dolezite je aby ich nikto nemol nikdy odsudit za kradnutie


