dufam, ze tuto zimu zazijeme tvrdy blackout - cela europa - pretoze ak bude nemecko a greendeal spol aspon 2 tyzde fakt mrznut, tak to je jedina vec, ktora vie ich priviest k rozumu - lebo nie je problem vymyslat "k.k.tiny", ked vsetci, co o tom rozhoduju, su v teplucku - nemci totiz pocitaju s tym, ze ked odstavia vsetko, a zostane im len veternik a slnko, zvysok si dokupia od ostatnych a to za akukolvek cenu, je potrebne, aby vysli z tohoto omylu

