lenze verejna doprava v bratislave ma nabehnut na plnu kapacitu do par dni a to vsetky linky - nie 2 roky! (autobusy vies kupit raz-dva) to znamena, ze vyherca mal s tym pocitat, ze musi mat soferov a nespoliehat sa na to, ze k nemu prejdu od byvaleho prevadzkovatela, alebo ze si ich dovezie spoza hranic - podla mna cely tender za nedodrzanie podmienok by mali zrusit a vsetko vratit slovaklines - myslim si, ze je v tom jedina vec - ake vyplaty chce dat soferom, pretoze verim tomu, zeby vodicov zohnal, ak by boli zaplateni, ale pokial chcel v bratislave ponuknut take platy, ake dava v michalovciach, pricom bude mat na 10 rokov pekny biznis, tak jednoducho narazil


