ja si myslim, ze ho oligarchovia daju ho dole. predstavte si, ze ste oligarcha a mate 100mld, po dnesnom dni ich uz mate polovicu, a teraz viidite, ze ten magor hrozi atomom a vidite, ze je toho schopny - a teraz si predstavite zem po jadrovej vojne, vy ste v luxusnom kryte s rodinou a par dalsimi, mate potraviny na 10 rokov, ale vsetky peniaze a majetky su uz vam nanic, ziadny karibik, kasina, dovolenky, nic...po par mesiacoch vsetci mate v kryte ponorkovu chorobu - cakate, komu uz z toho sibne, na povrch nemozete,radioaktivita na tisice rokov, jedine v skafandroch na par minut a nazad...ta to tak ne-ne-ne putinovic, ides dole...


