odporucam na youtube vyhladat kanal hesla starej fotr - mere - navstivil aj urobil ochutnavku a napr. parky a salamy odtial eee...
odporucam na youtube vyhladat kanal hesla starej fotr - mere - navstivil aj urobil ochutnavku a napr. parky a salamy odtial eee...
pamatam si, ako za bacovania smeru isiel plyn hore a v jednej tv debate odbornik z spp radil ludom pri vareni prikryvat hrnce a pod. blboviny
mam pocit, ako ked by som cital reportz z bitky nejakeho domorodeho kmena z papuy-novej guinei
mam logana mcv 2014 lpg z vyroby, najazdene 135 tis. km, za ten cas mi akurat odislo cidlo na posilovac a v zaruke sa menila packa smeroviek - nic viac, no a teraz sa mozeme bavit o vw group motoroch, ktore komplet odchadzali pri najazde 20-40 tis. km, niekedy aj skor - rozvody, vstrekovace atd.
no bol som na zsr.sk a v kariere tam ani priamo rusnovodicov nehladaju - len rusnovodicov, co chodia s tymi opravnarskymi vlakmi - k platu: rusnovodicovi v zacviku davaju 834e brutto, potom ked ma uz vlak tak s prescasmi do 1640,- a na to sa okolo BA kazdy vykasle - vo VW ma clovek viacej a nema taku zodpovednost
cim je....sia hlava, tym vyssia funkcia - ak nemci chcu spachat energeticku samovrazdu, tak my nemusime urobit to iste...
presne tak, povedal, ze jemu to nevadi, u nas dph nizsie nepojde a kto chce, nech si ide nakupit von
tiez ma to zarazilo - v pl ceny klesli - tam pocitaju s tym, ze cim nizsia cena, tym viacej zakaznikov, u nas by zostali, alebo pred deklarovanym znizenim by isla cena hore a po znizeni by sa vratila spat, len aby obchodnikom neutrpeli zisky
no ja v tom vidim pribeh "zlatokopiek", ktore hladali co najtazsieho milionara, aby ho mohli osklbat, ale nepocitali s tym, ze sa stane pravy opak - predpokladam, ze pristupovali k tomu, ze teraz do toho "investujem" a potom sa mi to vrat - ak ma niekto vela penazi - na veku nezalezi, nepotrebuje hladat na zoznamke partnera, kedze okolo neho kruzi kopec supov - pisem neurcito, lebo to plati pre obe pohlavia
ak by bol zajaty, nezomrel by mucenickou smrtou a neprisiel by do raja a netancovalo (a neposluhovalo) by okolo neho neviem kolko tmavookych pannien - akurat neviem, ci sa pytal aj tej jeho rodiny, ci ho chcu v tom nasledovat...
rusi robia vsetko preto, aby vsetzi na zapad od nich boli v nato a oni mali vonkajsieho nepriatela na ktoreho by sa dali zvalit vsetky jeho neuspechy
tiez uz som na to myslel, ze ludia z blahobytu degenruju - podla prislovia "bolo somárovi dobre, išiel sa na ľad šmýkať", velmi by pomohli 2-3 blackouty - take, aspon 1 tyzdnove - hlavne v nemecko, belgicko - to by im schladilo hlavy - proste eu v celosvetovom meradle prispieva 10% k produkcii co2, ale tu si znicime koli tomu cely priemysel. pretoze ak zrusime plyn, ropu, jadro a nemame za to adekvatnu alternativu, tak bude velky pruser
s tym suhlasim, ak by davali zbrojak, idem (som v zalohe), vodicak C mam z vojenciny, dobre by bolo aj prispevok na dochodok (napr. za kazdy rok v aktivnych zalohach nejaka 20-30e)
tiez nechapem ten hejt medii o vojne - rusi si ju jednoducho nemozu dovolit - ani politicky, ani ekonomicky - maju plyna ropu, ale potrebuju aj bohaty zapad, ktory im za to plati - obsadili by ukrajinu a co potom ? uz s 2 mil. ludi na kryme maju problem to utiahnut, a to nehovorim o 44 milionovej ukrajine - a to, ako si oni presuvaju jednotky na svojom uzemi, tak to je ich uzemie - ich vec, ukrajina tiez ma cez 100 tis. vojakov na hraniciach - ukrajinska armada uz nie je ta, ktora bola pri donecku a pre rusov by to boli velmi vysoke straty s neistym vysledkom.
cize sojove kocky, tofu, a vsetko kde je soja (rozne parky) pojdu hore, lebo bude malo soje - zo soje sa budu vyrabat preumatiky
za taketo nieco kadzemu nie basu a 3x denne teple jedlo, ale zbicovat tazkym bicom - proste tazky fyzicky trest
ti traja muzi neboli nahodou "mladici" ? - pretoze to sa na nich podoba - traja na 13 rocneho
a kolko metanu vznika, ked zje plechovku fazule s chlebom..., treba zakazat toho panka, lebo produjuje metan a je neekologicky
pred dvoma rokmi som chcel tiez ist k rusnovodicom (mal som 48), presiel som prvym vyberovym kolom (vzdelanie, strojar), ze ma pozvu na druhe kolo a druhom kole mi daju vediet - dodnes sa mi nikto neozval, zistoval, ze kedy to bude, tak ziadna odpoved, ved naco ? potom som sa hlasil do carga - odtial ani odpoved nedosla - takze asi tak - vtedy som to uzavrel, ze asi fakt nepotrebuju
Odporúčame