ešte keď bol roberto mladý a zháňal peniaze vlastnou hlavou povedal v diskusnej relácii mečiarovi, že by musel Vlado žiť ako korytnačka aby zarobil na Elektru...
ešte keď bol roberto mladý a zháňal peniaze vlastnou hlavou povedal v diskusnej relácii mečiarovi, že by musel Vlado žiť ako korytnačka aby zarobil na Elektru...
Natáča to videjká, fotí sa to, nerobí to nič... čo to je... náš influenser roberto.
Po ôsmich mesiacoch vyšetrovania dospel vyšetrovateľ k záveru, že k žiadnemu zasahovaniu do volieb na Slovensku nedošlo.
Začalo presne tak isto ako toto trestné podanie... Obrovnský škandál, tlačovka, silné slová, obrovské vyhlásenia a nikde nič. Len trapko roberto príde s novým videjkom fotkou tlačovkou.
Na koncert Rusi choďte domov by som šiel aj ja.
dezolátom to stačí.
spýtaj sa roberta keď ti bude dávať výplatu, kedy sa dozvieme ten plán na ekonomický rast čo dal pripraviť sakovej.. buď aspoň trošku užitočné teliatko z mimovládky.
ten plán na ekonomický rast čo mala saková dať do konca marca je kde? namiesto premiéra máme influenserku.
on to má zaplatené... fico dáva svojim mimovládkam státisíce.
otec vlasti. :D :D skôr otec mafie.
Rozdeliť russiu na európsku časť a mongolskú časť.. s európskou časťou spolupracovať a mongolskú časť nechať putinovi nech užíva svoju zem.
fíha toľko aktivity.. svojich si roberto vždy bude chrániť.
Mam taky pocit, ze o 1.5 roka ich curilovci pozatvaraju uz vsetkych do jedneho.
No, ta orbanova kampan ako place ked telefonuje a ako ukrajinci napadnu madarsko moze zabrat len na slaboduchych mentalne najslabsich jedincov, u nas sa to nazyva ficovolic.
Degenera z obcianskeho tribunalu
Co si pozeral robertov stranicky snem?
Ale kdeeee. Daju tam machalu a jeho kydy o plochej zemi a SŠA. :)
To maju dezolati spolocne. Aj trumpelo prehralo v Irane ale hrdo zo seba robi idiotka ako vyhralo, lebo dezolat si nemoze priznat realitu ze je tupelo od prirodzenia. :)
Akoby povedal suroblb. Nahravka nic neznamena a pri gole sa puk od Juraja nahodne odrazil do brany :D
čínske automobilky krachujú rýchlejšie ako tie západné. v číne je cez 100 automobiliek, poznáme 4 a z tých 4 tá najznámejšia a najúspešnejšia prepúšťa 100 000 zamestnancov..
takže automobilová kríza nie je len u nás.. ale aj v číne, kde štát automobilky dotuje kvôli dumpingu.
no, sme najzaostalejšou krajinou EU... vďaka správne pán Fico..
On si ju berie ako prívesok.. svojho času tak nosil Troškovú..
Odporúčame