Netreba zabúdať, že Trump je konzervatívny štandardný politik ako náš roberto a ich stádo. Trump je ruské víťazstvo v amerických voľbách, oslavovaný a milovaný našim robertom a jeho ficinami.
Netreba zabúdať, že Trump je konzervatívny štandardný politik ako náš roberto a ich stádo. Trump je ruské víťazstvo v amerických voľbách, oslavovaný a milovaný našim robertom a jeho ficinami.
len to nepreháňaj, tvoju mačku ti nezoberiem. :D :D :D potrebuješ sa uvolniť. :D
to závisí od toho ako veľmi ho bude triasť.
rozumiem, ty si riadne zbombardované. :D
že si rusodiné tupelo.. aj s pečiatkou.
a preto ti to dal roberto do ústavy aby si nezabudlo. :D :D :D
Oni klamali aj to, že rusi zaútočia na Ukrajinu.
nie je 72 málo? netrochár.
ruskí análi alebo ruské anále...
zlodej ktorý navštívil... ty zlodej navštevuješ?
teším sa na maďarónske voľby.. a som zvedavý z čoho bude veľkometrážny orbon žiť po voľbách. :D
tam kde je napísané že som pivnici - na plochej zemi tvojej.
hej, a ani interte v pivnici nemám pri čakaní na ruské hovädo
ta sa schovaj.
ty si ten brat maďor. :D
nemusí byť ruský trol. jednoducho je len mentálne zaostalý.
no čo myslíš.. keď donášaš putinovi na EU.. kto je tvoj nepriateľ. :D
to sa dalo čakať, predvolebná kampaň je v plnom prúde a orbán vsadil na hrozbu z ukrajiny. :D :D :D lebo Ukrajina je v pohode a nemá nič iné na práci len ohrozovať Hungaru. :D uvidíme, aká časť populácie hungary sú dezoláti.. podľa preferencií trumpoida orbána
V skratke.. ak by na svete nebol Hitler, Stalin, Putin a Trump. bolo by na svete lepšie.
a čo by tam realizovala, to čo putin? :D dezoláte, všimlo si si, že rus 4 roky bombarduje Ukrajinu? či ty len plochú zem vyzeráš. :D
Odporúčame