ale no, za každé hovädo budeš takto orodovať?
ale no, za každé hovädo budeš takto orodovať?
je narušený.. ako náš roberto. alebo putin.
chudáček, vnímanie reality ti nejde...
nepočul si lebo počúvaš len roberta.. a od neho si to počul?
keby fico mal možnosti ako trump tiež by vraždil po svete.. no a k tvojmu komentu.. je lepšie keď na príkaz trumpeta zomierajú tisíce ľudí a robia sa miliardové škody a dať ho dole by bolo zlé?
toto je skutočne silné kafé.. hodnotiť podľa sms hlasovania v tv. :D :D :D
trkvas, sú veci jednoznačné a dokázane a potom ste vy dezolé s "názorom". :D
vy degenerá spochybňujete vedu, výskum, fyzikov, lekárov, epidemiológov.. ale keď niečo povie roberto, tak to je pre Vás písmo sväté, ani Vám neprekáža, že mierotvorca roberto zvýšil produkciu zbraní o 400%, je to mierotvorca. :D :D :D
veď je to konzervatívny štandardovec ako naše ficoidi. :D
dať trumpa dole a situácia sa vyrieši, zachránia sa tisíce životov a stomiliardové škody po celom svete.
Matovic zacal rast par ttzdnov pred volbami a prieskumy to korespondovali.
Toto vsetko mas v tejto vladnej garniture..
To plati aj pre Vas standardnych
Presne tak, len nas tam netahajte s robertom.
Rusky narod je mantalne nepripraveny na slobodu. Oni potrebuju vodcu, idealne tyrana... a dari sa im. Nasi rusoidi tiez potrebuju vodcu, lebo nevedia ako zit, on im to musi povedat - preto tak slepo nasleduju roberta.
Bezny den v slobodnej russii. A ak sa niekto nebodaj postazoval uz ho nikto nikdy neuvidi. : D
Tebe zrychluje, zastaveny rozum mas standardne. :D
Lebo sme jedini suverenmi v EU.
2 svetovu vyhral gruzinec nie rusko.
Roberto ma velke vyhlasenia lebo keby sa mal chvalit skutkami tak ho narod ukamenuje
Odporúčame