DPH sa má cca o 2 v rámci EU zjednotiť... dovtedy treba ešte veľa na vratkách DPH nakradnúť, potom to už bude ťažšie, možno nemožné. Systém DPH vo ficílii je tak komplikovaný, že nerobiť podvody na DPH je takmer nemožné.
DPH sa má cca o 2 v rámci EU zjednotiť... dovtedy treba ešte veľa na vratkách DPH nakradnúť, potom to už bude ťažšie, možno nemožné. Systém DPH vo ficílii je tak komplikovaný, že nerobiť podvody na DPH je takmer nemožné.
Blaha je pomýlený od narodenia.
požuvaj si trávu nech ti je lepšie.
trávu žrať nebudeš, budeš muklovať v gulagu. :D
to je asi tým, že za medvedeva ich hádže Putin.
Typicky konzervativec ten Trupelo.
Otazka je ci sa polepsi. Lebo nase zakony a tresty nevedu k polepseniu a po novelach tejto vlady naopak nutia porusovat beztrestne zakony.
Uz z neho bude clovek?
Uz z neho bude clovek?
Treba robit pozitivne veci pre spolocnost. A to kultura je. Bombic nie..
Trumpelo sa vyjadruje podobne ako dalsi vysinuty trulo Medvedev.
Svedsko nie je neutralne.
Hitler urobil nastastie vela chyb.
Orban uz volby zmanipuloval zmenou volebneho zakona.
Z oboch konfliktov je zrejme, ze akakolvek obrana je prekonatelna.
Nic. Podobne ako putin dal tolko cervenych ciar, ze cela ukrajina je ociarovana aj zakony menil... a vsetko slo po starom...
sami viete, že to je orbánovo dielo.
u nás pred voľbami hungary mangalica púšťala migrantov. To je jedna banda prašivá s rusákom a ich nohlsedi bradavičník od nás a mangalica od hungary.
Mám obavy, že ak výbušniny z Ukrajiny nezaberú, Orbán ten plynovod naozaj vyhodí do vzduchu. voľby sa blížia.
Odporúčame