len im to treba povedať, dá sa predpokladať, že o žiadnych výbušninách nevedia. :D :D :D
len im to treba povedať, dá sa predpokladať, že o žiadnych výbušninách nevedia. :D :D :D
ani jeden extrém nie je dobrý, ale ľudia sú tak osprostení, že bez extrému už nikto nezaujme.
a nevypúlené oči Saparata sú čo?
to preto, lebo sú to všetci mierotvorci.
ty si zrejme tomu pedofilovi Epsteinovi robil madrac. :D
čo je to SŠA?
takže góly dáva tak že sa od neho puk odráža do bránky a nahrávky sú náhodné. :D
bez spoluhráčov by Juraj gól nedal.. a teraz mi napíš, ktorý hráč dáva góly bez spoluhráčov. :D :D :D
keď som videl nadpis, hneď ma napadlo, že to je 1. apríl. :D a potom som zistil, že nejde o nášho premiéra..
ona brala agrodotácie? :D
EU sa bude federalizovať. Padol a zanikol tvoj BRICS. :D a to ešte ani poriadne nezačal. Čo sa týka RF, tá nie že nemusí pohnúť prstom ale nemôže, ide už len o koloniu Číny.
ale ale ale.. po voľbách v USA ste stále oslavovali Trumpa a zrazu už toto Slovo nepoznáte, už to nie je Trump ale oni a USA. :D :D :D
utrápený chudobný rus.
súhlasím, všetci tí naši národovci z Republiky a od Roberta ste nenonacisti.
takže si sa charakterizoval ak mentálny plankton. toľko trefnej sebakritiky. :D
lenže trump je konzervatívny štandardovec ako náš roberto a jeho stádo.
Oranžové tupelo Trumpelo, mongoloid Putin, bradavičník Roberto, hungary mangalica Orbán - akoby ich jedna mater mala.
Vedel som, že dnes tu budeš onanovať... :D 3 týždne ťa vykrúcalo ale dočkal si sa... Juraj v 1 zápase nebodoval. :D :D
Som rád, že sa Adamovi darí, je to bojovník v pravom zmysle slova.
Zaujímavé je, že po voľbách v USA ste hovorili o Trumpovi oslavovali ho a teraz hovoríte o NICH, kde sa vytratilo slovíčko Trump. :D
a ak to nezaberie tak Orbán ten plynovod naozaj vyhodí do vzduchu
Odporúčame