Trump je 2 entita v historii ktora spaja takmer vsetkych Slovakov... v nesympatiach voci sebe
Trump je 2 entita v historii ktora spaja takmer vsetkych Slovakov... v nesympatiach voci sebe
Chce to preverit aj nasho roberta a jeho bandu.
Juraj je tvorca hry. Najpodstatnejsi hrac na lade.
Donasat rusom a skodit EU su podla orbana madarske narodne zaujmy. :) A podla roberta su to slovenske narodne zaujmy... :D a podla normalneho cloveka je to obycajne smradlave kolaborantstvo
Ak to tak je, tak by bolo vhodne aj Ukrajine dodat aby sa mohla branit.
Po russii a KLDR dalsi suverenny stat kde by si zit nechcel ani zadarmo. :)
ZSSR bol tak mierovy projekt, ze obsadzoval uzemia vojensky ako teraz rus na ukrajine a Hitler pocas 2 svetovej.
Jednoduchi ludia takychto obdivuju. Trump, Putin, fico orban... akoby ich jedna mater mala a kazdy ma svoje stado.
Je zrejme ze si senilny psychopat ako trump ktoremu drzis palce.
Hovorí sa tomu Trump... to je ten čo ste ho oslavovali a neskôr ste slovo Trump nahradili slovom ONI.
psychopati to majú vo zvyku.. aj náš roberto chodil na tajnáša do russie. nikto nevedel čo mu šrotuje medzi ušami.. niet divu že si tak s trumpom rozumie.
zaslúžia si chodiť kolenačky nie na limuzínach.
už to že veríš je porucha.
my ich neuznávame? veď to máme aj v ústave!!! už aj z birmovaného komunistu sa stal kresťan lebo mu to prináša body dezolátov. Popriete aj vlastnú mater.
takíto psychopati vládli aj bez kapitalizmu.. to je o konzervatívnych hodnotách.
:D :D :D rusko vždy bude na niekoho útočiť.
ale veď to nie je geronťák ale konzervatívny životom skúsený veľmi úspešný človek, bojovník proti liberalizmu.
V Kremli psychopat, v bielom dome psychopat, u nás roberto psychopat, v hungary psychopat. svet sa v prdel obracia.
a možno kvôli tupcom ako ty.
Odporúčame