Ked bude simeckova na sude budes hladat clanky o gasparovi. :)
Ked bude simeckova na sude budes hladat clanky o gasparovi. :)
Gaspar je na sude tak treba pisat o simeckovej mame.
Sibtubty, to staci. :)
To pises o jankovskej a ficovych utokoch na sudcov a policajtov a prokuratorov? Simeckova je riadne vysetrovana, ma exekucie a nesie trestnopravnu zodpovednost... nemeni zakony vo svoj prospech ako sudeny gaspar a exekuovany estok.
Napriklad taky jeden robo ako bojuje za takeho jedneho gaspara
Vsak tu 20 rokov kvikate ze rus nevyuziva energie ako geopoliticku zbran. Vy zapredanci ruskej gubernie popriete aj svoju krv.
zaujímavé je, že našim ficodebilom neprekáža, že tam zbytočne skapínajú stotisíce rusov.
kľud andersen.
blokoval vyplatenie tej platby. No ty nememoruješ, tak ti to pripomínam.
Gašpar je naviac veľmi nebezpečný človek aj s členom famílie... mafia original.
a ako dáme do ústavy meno každý rok inej frajerky Roberta?:D
Treba poslať šek Orbánovi.. zablokoval nám 250 miliónov a ešte musíme vraj 3 milióny zaplatiť.
fico zaplatil za zbytočné referendum?
A dobre urobili. . Mohli aj nas zachranit pred rusom, neboli by sme zebrota EU.
Zase gesto a fotka. Z prorastovych opatreni zostali len reci. inlueserka robert.
Normalne mi cvrklo. 🤣🤣🤣 zdrave jadro naroda milujemficov.
Detske pridavky su 30 eur. :)
Ked o osobitnej skole... ficovolici stale nariekaju ze maju malo.
Fico povedal ze gaspar je nevinny a simeckova je vinna. Nepotrebujeme policiu, sudy ani prokuraturu. Fico rozhodne podla toho ci si jeho blizky alebo super...
Dane rastu najrychlejsie.
Odporúčame