On chrani svoju mamu, robert svojich ludi.
On chrani svoju mamu, robert svojich ludi.
Je tu niekde clanok o tychto mafianoch a ich sude ... ale je problem ho najst. :)
Dalsie co ma s nasim robertom spolocne. :) klame ako mu pasuje.
Pre mudreho nie je kazdy hlupy.
Vela toho ma s nasim robertom spolocne... taketo dezolatom imponuje.
A ako by potom robert mohol zbierat politicke body na tlacovkach?
A nielen pri mimovladkach. Tie fafokany detto... ved su to statisice. Pamatam, ked mama v roku 2013 zobrala prispevok na zalozenie zivnosti, ze jej pri kontrole vyhodoli blocek za 50 centov... a ini si kradnu miliony.
Ked bude simeckova na sude budes hladat clanky o gasparovi. :)
Gaspar je na sude tak treba pisat o simeckovej mame.
Sibtubty, to staci. :)
To pises o jankovskej a ficovych utokoch na sudcov a policajtov a prokuratorov? Simeckova je riadne vysetrovana, ma exekucie a nesie trestnopravnu zodpovednost... nemeni zakony vo svoj prospech ako sudeny gaspar a exekuovany estok.
Napriklad taky jeden robo ako bojuje za takeho jedneho gaspara
Vsak tu 20 rokov kvikate ze rus nevyuziva energie ako geopoliticku zbran. Vy zapredanci ruskej gubernie popriete aj svoju krv.
zaujímavé je, že našim ficodebilom neprekáža, že tam zbytočne skapínajú stotisíce rusov.
kľud andersen.
blokoval vyplatenie tej platby. No ty nememoruješ, tak ti to pripomínam.
Gašpar je naviac veľmi nebezpečný človek aj s členom famílie... mafia original.
a ako dáme do ústavy meno každý rok inej frajerky Roberta?:D
Odporúčame