Tak ma skus citovat kde ich obhajujem.....
Tak ma skus citovat kde ich obhajujem.....
Kde ich obhajujem?
To neohlasenie spachania TČ smeruj na ficogasparove tlacovky. :)
Ale simeckovu mamu riesi vlada, kufs, SIS tu vam to neprekaza? Vsak fico s gasparom maju k tomu neustale tlacovky... o voderadoch nic. .
Ja som za. Len som napisal ze uz maju exekucie.
A on koho urazil. Policajtov ci nejakeho roba. :)
Ci ide o subvencny podvod sa este vysetruje.
V prieskumoch? Preco ich neriesi vlada, kufs, SIS a UBOK ako simeckovu mamu?
Ma exekucie, porusila zmluvne podmienky.
Kedy a kde?
Zlodej v smere je standard. Ich volici to beru ako nieco bezne, standardne.
Nie, robi ovela vacsie podvody.
Tu sa neriesia politicke mimovladky ale mimovladky simeckovcov. Smeraci maju 110 politickych mimovladok a tym sa nikto nevenuje
Problem je len v tom, ze simeckova mama sa riadne riesi zatial co smeracke kauzy sa tutlaju do zabudnutia. Odpustenie tu nezohrava rolu, tliapat o odpusteni je prejav jednoduchosti.
Zaujimave ze pri smerakoch to takto nekonstatujete. Tych obhajujete.
Je to tak, ale nic to nemeni na tom ze to simeckovci pohnojili, naviac fico moze zivit mantru o zlych mimovladkach este viac. Ficotelatam neprekaza ze rovnake mimovladky maju aj smeraci.
v takomto prípade daň zo zisku odvádzajú. :)
keby sa naši vlastenci - koaliční voliči na vlastencov len nehrali a kupovali domáce produkty, cena by mohla byť porovnateľná... Tu sa ficoteľa vytešuje, že máme lacné potraviny za tejto vlády - maslo za 1,39 € čo okolo masla ani nešlo a potom ešte nadáva na reťazce, že nám predávajú druhotriedne potraviny namiesto toho aby kúpilo kvalitné slovenské maslo, a má na výber...
takže je to o hlupote a sprostote národa
Fico sa ma hanbit kvoli vela inym veciam.
Tak sa odsud ty spoluvrah.
Odporúčame