keby to bolo tak ako píšeš, neprihrievali by si tam "naši ľudia" polievočku a politika by stratila význam a zmysel. :D Veď prihrať lukratívnu zákazku, 2-15x predraženú niekomu, kto mi z profitu časť uleje na účet na Belize, ktorý nemám.. to je zmysel politiky na Slovensku. Alebo kradnúť priamo ako to robí kalinák a povedať, že keď kradne verejne je to v poriadku a ovce mu zatlieskajú, lebo premiér povie, že si ho treba za to vážiť. Ľudia sú hlúpi, nevzdelaní, nevedia sa obracať. A tak si tí hore môžu robiť čo chcú.

