Mali ho poslať do Ruska, tam by mentálne zapadol. A mohol by tam aj z okna ľudí vyhadzovať keď má také chúťky.
Mali ho poslať do Ruska, tam by mentálne zapadol. A mohol by tam aj z okna ľudí vyhadzovať keď má také chúťky.
Gašpar ako prorastové opatrenia uviedol že zdania banky a Slovnaft a rozdajú to na sociálne dávky. A vyzerá to tak, že iné riešenia títo neschopáci nemajú...
teraz vyhadzujeme cez 100 miliónov na MIRI za Slovensko.sk, jednoducho tu lietajú stovky miliónov bez efektu a výsledku. a tu sa rieši šimečkova mama a faktúra za telefón 244 €.
Napríklad Univerzitná nemocnica v Krakowe, Dolnosliezske onkologické centrum vo Vratislave, treba pohľadať, nie je to ťažké. :)
tak že vysúťažíš za 400 miliónov a o 2 mesiace navýšiš bez súťaže na 650 miliónov. A cena je o stovky miliónov vyššia ako porovnanteľne stavby v zahraničí. A takto to robí kalizlodej pri každej zákazke, a to niekde ani nerobí súťaže...
maslo za 1,39 € okolo masla ani nešlo. to sú tie lacné otraviny ktoré vám takáč zabezpečil.. papaj.
Takže:
- šimečkova mama môže za zlý stav verejných financií (gašpar),
- šimečkova mama môže za to, že nám chcú stopnúť eurofondy (fico),
- za to, že kalinák rozkráda stovky miliónov cez nemocnicu v Prešove si ho máme vážiť (fico),
lebo má mentálne problémy a na Cypre urobí hanbu celému Slovensku. Veď sa za neho hanbia aj poslanci koalície.
Fico ide sabotovať záujmy balkánu a EU...
čo nezobral radačovského so sebou, nech sa zaučí. :D :D :D
Lenže na Cypre má naša misia extra úlohu, robíme mediátora medzi Tureckom a Gréckom...a keď hento otvorí hubu tak ho odtiaľ vykopnú aj Turci aj Gréci. To bude medzinárodná blamáž.
toto by mali schovať niekde v pivnici a zamknúť a nie poslať za veľvyslanca... Vláda hanby, škody a demolácie. Fico musí Slovensko z duše nenávidieť.
to sa MOL nabalí. :D koľko sa ujde precedovi. :D
ty si zbytočná entita.
Takto sa to robí do psej matere... Som rád, že ešte stále máme byť na čo hrdí.
Fico ide privatizovať vodu.. pitnú vodu. dezoláti mlčia, .. no ale šimečkova mama a Magyar..
už sú rusku nervózni poriadne, dobre je.
keď tibor gašpar niečo hovorí treba byť na pozore.. ako pri puči gruzínskom.. aby z toho nezostal len slangový výraz. :D
to je mentálna čiara, ktorý onedlho vyhynie. našťastie.
Odporúčame