Nie, robi ovela vacsie podvody.
Nie, robi ovela vacsie podvody.
Tu sa neriesia politicke mimovladky ale mimovladky simeckovcov. Smeraci maju 110 politickych mimovladok a tym sa nikto nevenuje
Problem je len v tom, ze simeckova mama sa riadne riesi zatial co smeracke kauzy sa tutlaju do zabudnutia. Odpustenie tu nezohrava rolu, tliapat o odpusteni je prejav jednoduchosti.
Zaujimave ze pri smerakoch to takto nekonstatujete. Tych obhajujete.
Je to tak, ale nic to nemeni na tom ze to simeckovci pohnojili, naviac fico moze zivit mantru o zlych mimovladkach este viac. Ficotelatam neprekaza ze rovnake mimovladky maju aj smeraci.
v takomto prípade daň zo zisku odvádzajú. :)
keby sa naši vlastenci - koaliční voliči na vlastencov len nehrali a kupovali domáce produkty, cena by mohla byť porovnateľná... Tu sa ficoteľa vytešuje, že máme lacné potraviny za tejto vlády - maslo za 1,39 € čo okolo masla ani nešlo a potom ešte nadáva na reťazce, že nám predávajú druhotriedne potraviny namiesto toho aby kúpilo kvalitné slovenské maslo, a má na výber...
takže je to o hlupote a sprostote národa
Fico sa ma hanbit kvoli vela inym veciam.
Tak sa odsud ty spoluvrah.
Mali ho poslať do Ruska, tam by mentálne zapadol. A mohol by tam aj z okna ľudí vyhadzovať keď má také chúťky.
Gašpar ako prorastové opatrenia uviedol že zdania banky a Slovnaft a rozdajú to na sociálne dávky. A vyzerá to tak, že iné riešenia títo neschopáci nemajú...
teraz vyhadzujeme cez 100 miliónov na MIRI za Slovensko.sk, jednoducho tu lietajú stovky miliónov bez efektu a výsledku. a tu sa rieši šimečkova mama a faktúra za telefón 244 €.
Napríklad Univerzitná nemocnica v Krakowe, Dolnosliezske onkologické centrum vo Vratislave, treba pohľadať, nie je to ťažké. :)
tak že vysúťažíš za 400 miliónov a o 2 mesiace navýšiš bez súťaže na 650 miliónov. A cena je o stovky miliónov vyššia ako porovnanteľne stavby v zahraničí. A takto to robí kalizlodej pri každej zákazke, a to niekde ani nerobí súťaže...
maslo za 1,39 € okolo masla ani nešlo. to sú tie lacné otraviny ktoré vám takáč zabezpečil.. papaj.
Takže:
- šimečkova mama môže za zlý stav verejných financií (gašpar),
- šimečkova mama môže za to, že nám chcú stopnúť eurofondy (fico),
- za to, že kalinák rozkráda stovky miliónov cez nemocnicu v Prešove si ho máme vážiť (fico),
lebo má mentálne problémy a na Cypre urobí hanbu celému Slovensku. Veď sa za neho hanbia aj poslanci koalície.
Fico ide sabotovať záujmy balkánu a EU...
čo nezobral radačovského so sebou, nech sa zaučí. :D :D :D
Odporúčame