hanba je, že je to realita.
hanba je, že je to realita.
chceš zatvárať EU poslancov a doma si poriadok nevieme urobiť. :D
veď kradnete rumunsko maďarský scenárom ... a tam ste padli našťastie.. je čas aj tu padnúť.
stalo sa len to, že síce EU prokuratúra aj slovenská prokuratúra a polícia vyšetruje haciendy, haciendy dostali ďalšie dotácie za tejto vlády...
Toto fico neuhrá nočnou v pekárni ani v tričku v jazere. Jednoducho kradnú a škodia... a je to medzinárodne známe... a nevedia si s tým poradiť.. doma zavrú hubu ovciam guľášom a kľúčenkou v zahraničí to nefunguje..
Kremeľ namiesto sily začína ukazovať bľabotanie. :D
A rusko tu plnohodnotnu vojnu dosiahne skor co neskor. Bud skor ked prestaneme Ukrajinu podporovat a rus ju obsadi alebo neskor ked budeme ukrajinu podporovat a nedovolime rusovi ju obsadit. Pri druhej moznosti existuje sanca sa vojne vyhnut.
Preto vystupuje raz za tyzden. Volic koalicie nememoruje co povedal pred tyzdnom.
Ikonicke na tomto politrukovi je, ze kritizuje opoziciu za to co nerobi priemer a jeho vladna sebranka. :D
Tomuto stacia drobne.
Problém sú zákony. Urobili ich pre seba.. fico robí tlačovky o kaderníčkach, langošároch a podobne, ale tých čo kradnú milióny nespomenie, tých kryje, lebo majú z toho profit. politici sú ti najväčší zlodeji. Kalinák nech povie kto mu vylial pivo na hlavu...
kalinák to vysvetlil.. keď porušuje zákon verejne tak ho neporušuje.. čo znamená, že keď kradne verejne tak vlastne nekradne.
10 miliónov zarobené, kali vysmiaty ako lečo.
Zase na TA3 relácia 2 proti nikomu. šušňožrút fantazíruje a moderátorka ho doplní ak mu náhodou dôjdu slová. :D :D najviac sa mi páči, že šušňožrút kritizuje opozíciu za to čo nerobí fico. :D :D :D
zo smeráckej, máte ich 110 :D
fico aj tam aj tam. :D
Pohoda nedostáva dotácie od štátu.
očtk sa venujú šimečkovej mame a faktúra za telefón... a len tak pomimo, policajné zložky sú v rozklade....aby nemal kto vyšetrovať.
Kalinákovi neverím ani slovko... klame, falšuje ako keď nastúpil a NKU dal sfalšované údaje. :D
Odporúčame